ESIVANEMATE KUTSE - Radik Tyulyushi (Tuva) ja Triinu Tauli kontsert

ESIVANEMATE KUTSE - Radik Tyulyushi (Tuva) ja Triinu Tauli kontsertKutsume teid erilisele kontserdile, kus kuulajad saavad kogeda sidet esivanematega, oma suguvõsaga, võtta vastu suguvõsa toetust. Sukeldume ühisesse meditatsiooni saades puudutatud eesti pärimuslauliku Triinu Tauli heledast energiast, kes esineb koos Tuva kõrilaulumeistri Radik Tyulyushi (maaimakuulsa grupi Huun-Huur-Tu solist) ja Venemaa löökpillivirtuoosi Denis Kutseroviga.

RADIK TYULYUSH – Tuva kõrilaulumeister, legendaarse ansambli Huun-Huur-Tu liige ja BBC Radio 3 World Music preemia laureaat (Mongoolia, Tõva)

Radiku muusika loob maagilise atmosfääri, mida saab täiuslikult tunnetada vaid elavas kontsertesituses – see on muusika, mis sünnib “siin ja praegu”. Oma muusikaga kutsub ta kuulajaid sukelduma Aasia geograafilises keskmes elavate Tõva rändrahvaste maailma, mis on oma kõrgete mägedega kaitstud ja isoleeritud muust maailmast. Nii nagu Tõva rahvas on juba ammustest aegadest kummardanud Taeva Isa Tengrit, Maa Ema Tšerit ja Maavaime ehk Urjanhide, tänab ka Radik oma muusikaga jumalaid nende osutatud hoole ja kaitse eest.

DENIS KUCHEROV (Jagannath) on üks tuntumaid traditsioonilise India muusika artiste Venemaal ja Ida-Euroopas. Tema muuusikutee sai alguse 14-aastaselt, kui ta alustas klassikalise muusika ja tablamängu õpinguid. 18-selt rändas ta juba Indiasse, kus õppis Guru Hashmat Ali Khan’i käe all ja oli India suurima tablamängija Rafiuddin Sabrini õpilane. 

Denis on oma karjääri jooksul esinenud koos peaaegu kõikide maailma tuntuimate India muusikutega, olnud üks maailma suurima joogafestivali korraldajatest, andnud välja mitmeid plaate ja asutanud maailmakuulsa ansambli S.A.M.H.E.Y.

TRIINU TAUL on laialt armastatud unikaalse ja maagilise häälega eesti lauljatar, kes valdab ka mitmeid rahvapille. Tema muusika on transsi viiv segu šamaanlikest rütmidest, joikist, džässist, ambiendist ja teiste rahvaste muusikalistest traditsioonidest: Lõuna-Ameerikast, Aafrikast ja Araabiamaadest. Tema muusikas kajastub rahvuslik hing, mis saavutab läheduse oma sisemise olemusega.

PILETID:
Eelmüügis:
- 18 eur
- SOODUSHIND! 2 või enama pileti eelmüügis ostmisel hind 15 eur  / 1 pilet
- 20 eur / kontserdi päeval

INFO: 
info@helid.ee, tel. 559 30 551, 5628 5229
 

Arvustused

Esta Erit 15.06.2018
Väga rahustav ja rändamaviiv muusika

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused

Alice Imedemaal
22
november
19:00 R.
12 - 45
Kogupere
Osta pilet
Arvo Pärt. Sakraalne minimalism.
15
november
19:00 R.
18
Kontsert ja muusika
Osta pilet
Aleksander Martsinkevitš. Vene mustlase saade.
4
detsember
19:00 K.
22 - 40
Kontsert ja muusika
Osta pilet
Alice Imedemaal
23
november
17:00 L.
12 - 45
Kogupere
Osta pilet