Õhtu Aivazovskiga. Eriekskursioon näitusel (eesti keeles)

Õhtu Aivazovskiga. Eriekskursioon näitusel (eesti keeles)

  • Kokkuvõte
    Soovitatav vanus 12+
  • Silte


Ivan Aivazovski näitus on äratanud suurt publiku huvi. Ja seda täiesti õigustatult, sest tema teosed juhivad  argipäeva kiirustamisest eemale, täidavad hinge harmoonia ja ülevusega. Õhtused ekskursioonid näitusel "Aivazovski. Idaali otsinguil" toimuvad valitud neljapäevadel pärast muuseumi sulgemist, et tagada osalejatele võimalis nautida kuulsa marinisti lummavaid maale rahulikult ja keskendunult. See on hea võimalus neile, kes nädala sees päeval ei saa muuseumisse tulla, aga nädalavahetusel ei ole valmis tihedas inimeste voos näitusesaalis liikuma ja enne seda veel piletijärjekorras seisma.

  • Eelmüügist ostetav pilet tagab sujuva pääsme näitusele koos grupiga, mille osalejate arv on piiratud.
  • Palume tähele panna, et pärast kella 18 on avatud ainult Aivazovski näitus, need, kes soovivad vaadata üle ka muuseumi püsiväljapaneku, peavad kohale tulema enne ekskursiooni algust. Sama pilet kehtib ka päevasel ajal.

Arvustused

KAI KREEK 20.05.2018
Mis saab olla paremat, kui asjatundlik giid tutvustab suurt kunstnikku ja selgitab teoste tausta.Mulle meeldis. Meeldis ka ürituse aeg. Arvestades, et muuseumi ruumid on väikesed võiks grupp olla veel väiksem. Kuna mälus oli kunagi Stockolmis nähtud meremaalide mastaapsus/suurus, siis seekord oli üllatuseks joonistused. Igatahes nähtu ja kuuldu tekitas soovi veel rohkem Aivazovskist teada saada. Aitäh Teile!
A 18.05.2018
Suurepärane

Meie sündmused lähipäevil

Populaarsed üritused