Õhtu Aivazovskiga. Eriekskursioon näitusel (eesti keeles)

Õhtu Aivazovskiga. Eriekskursioon näitusel (eesti keeles)

  • Kokkuvõte
    Soovitatav vanus 12+
  • Silte


Näitus "Aivazovski. Ideaali otsinguil" on avatud vaid viimaseid nädalaid! Lisasime veel ühe õhtuse ekskursiooni 2. juulil. 

Ivan Aivazovski näitus on äratanud suurt publiku huvi. Ja seda täiesti õigustatult, sest tema teosed juhivad  argipäeva kiirustamisest eemale, täidavad hinge harmoonia ja ülevusega. Õhtused ekskursioonid näitusel "Aivazovski. Idaali otsinguil" toimuvad valitud neljapäevadel pärast muuseumi sulgemist, et tagada osalejatele võimalis nautida kuulsa marinisti lummavaid maale rahulikult ja keskendunult. See on hea võimalus neile, kes nädala sees päeval ei saa muuseumisse tulla, aga nädalavahetusel ei ole valmis tihedas inimeste voos näitusesaalis liikuma ja enne seda veel piletijärjekorras seisma.

  • Eelmüügist ostetav pilet tagab sujuva pääsme näitusele koos grupiga, mille osalejate arv on piiratud.
  • Palume tähele panna, et pärast kella 18 on avatud ainult Aivazovski näitus, need, kes soovivad vaadata üle ka muuseumi püsiväljapaneku, peavad kohale tulema enne ekskursiooni algust. Sama pilet kehtib ka päevasel ajal.

Arvustused

Sirje 08.07.2018
Giid oli väga asjalik,oskas avada Aivazovski maalide sisu. Giidiga näituse külastusi võikski olla rohkem. Kellaaeg oli sobiv. Müügikiosk oleks võinud olla avatud. Suur tänu kõigile neile, kes korraldavad suurte kunstnike näitusi Eestis. Igati väga positiivne elamus.
Reet 06.07.2018
Jäin väga rahule ja suur tänu giidile! Edaspidi ei tahagi enam näitusi külastada ilma giidita.

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused