Helirännak maailmakuulsa kurgulauljaga Kanadast ALEX GLENFIELDIGA

Helirännak maailmakuulsa kurgulauljaga Kanadast ALEX GLENFIELDIGAKutsume Sind muusikalisele rännakule mööda helide võlumaailma, sukeldumises helide harmoonia salapärasesse atmosfääri. Meie külas on andekas ja tuntud noor kurgulaulja Kanadast Alex Glenfieldi, kes vabalt valdab erinevaid tuva kurgulaulu stiili nagu tõeline tuvalane! Aleks sai tuntuks tänu videotundidele oma kanalis youtubis.

http://alexanderglenfield.blogspot.com.ee/
https://www.youtube.com/watch?v=7zZainT9v6Q

Lamamiskontserdi samuti toetavad LILILA MÄRTMAA ja DENIS VINOGRADOV. Muusikud multiinstrumentalistid, heliterapeudid, korraldajad, Tervendavate helide keskuse loojad ja juhatajad, Johnatan Goldmanni rahvusvahelise helitervendajate assotsiatsiooni liiged.
___________________________________

Iga helis viibimise kogemus on ainulaadne, igakord on see uus retk sisekosmosesse. Retk, mille ajal muutub kõik võimalikuks ning ajavool kaotab oma tähtsuse…See on praktika, milleks on võimeline iga inimene. Teil ei ole vaja "osata" mediteerida, tuleb lihtsalt heita pikali ja lasta endal viibida Helis ilma eelarvamuste ja hinnanguteta, olles valmis võtma vastu seda kogemust, mis võib saabuda.

NB! Soovitame kuulata muusikat pikali sügavalt lõdvestunud seisundis, selleks palun võta kaasa lamamisalus ja pleed, kui Sul pole võimalik asju kaasa võtta, siis anna teada, leiame midagi kohapeal.

AADRESS: Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali). Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2

NB! Üritus kestab 1,5-2 tundi, kaasa võtke lamamisalus ja tekk või magamiskott.

INFO: www.helid.ee,  tel 562 85 229, 559 30 551, e-mail: info@helid.ee

PILETID:

  • Eelmüügis - 18 eur
  • SOODUSHIND! 2 või enama pileti eelmüügis ostmisel hind 15 eur  / 1 pilet
  • Kontserdi päeval - 18 eur

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused