JYOTI HÜPNOKONTSERT TALLINNAS

JYOTI HÜPNOKONTSERT TALLINNASEsmakordselt Eestis! Didjeridoo, shenai ja sitari ning teiste autentsete pillide mängija. Joogi, capoerist, mustkunstnik, tasakaalukunstnik ja žonglöör.Link: https://www.facebook.com/jyotisupernaturel/

26 aastat tagasi lõpetas prantslane Jyoti Supernaturel võrdlemisi eduka viroloogikarjääri ja pühendus oma andele uurida inimkeha võimekust ning leida tasakaalu inimese keha ja hinge vahel. Jyoti on unikaalne muusik, kes ühendab tuule ja keelpillide helisid üle kogu maailma. Ta on loonud muusika mitmele filmile, sealhulgas kultusfilmile "Blueberry".

Helimaagina ühendab ta kristallkuulide???? muusika kontsert-hüpnoosiks. Ta on samuti erakordsete kaardi- ja münditrikkide autor ning töötanud välja unikaalse etenduse??? "Tasakaaluime", mis on ainus omataoline akro-tasakaalu-zongleerimise etteaste kristallkuulidega???kogu maailmas. 30 aastat tagasi tõi ta kristallkuulidega manipuleerimise oskuse Euroopasse. Seni tundsid seda oskust üksnes Lõuna-Ameerika shamaanid.

Tänasel päeval esineb ta üle kogu maailma, osaleb teleshoudes, tal on tuhanded järgijad internetis ja tema videosid on vaadanud miljonid.

DJ Support: DENNIS TAPECUT

 PILETID: 

  •  15.- Early bird 
  •  20.- Kontserdi päeval 
  •  25.- Kohapeal 

INFO: info@helid.ee, tel: 56285229

Helirännak JYOTI'ga 3. november helideSPAs: https://www.facebook.com/events/2166423413612892/

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Populaarsed üritused

NLP praktik
20
oktoober
11:00 L.
150 - 2000
Äri
Osta pilet
Salvadori hull elu
1
detsember
19:00 L.
10 - 18
Teater
Osta pilet
Alice Imedemaal
28
november
19:00 K.
10 - 40
Kogupere
Osta pilet