JYOTI HÜPNOKONTSERT TALLINNAS

JYOTI HÜPNOKONTSERT TALLINNASEsmakordselt Eestis! Didjeridoo, shenai ja sitari ning teiste autentsete pillide mängija. Joogi, capoerist, mustkunstnik, tasakaalukunstnik ja žonglöör.Link: https://www.facebook.com/jyotisupernaturel/

26 aastat tagasi lõpetas prantslane Jyoti Supernaturel võrdlemisi eduka viroloogikarjääri ja pühendus oma andele uurida inimkeha võimekust ning leida tasakaalu inimese keha ja hinge vahel. Jyoti on unikaalne muusik, kes ühendab tuule ja keelpillide helisid üle kogu maailma. Ta on loonud muusika mitmele filmile, sealhulgas kultusfilmile "Blueberry".

Helimaagina ühendab ta kristallkuulide???? muusika kontsert-hüpnoosiks. Ta on samuti erakordsete kaardi- ja münditrikkide autor ning töötanud välja unikaalse etenduse??? "Tasakaaluime", mis on ainus omataoline akro-tasakaalu-zongleerimise etteaste kristallkuulidega???kogu maailmas. 30 aastat tagasi tõi ta kristallkuulidega manipuleerimise oskuse Euroopasse. Seni tundsid seda oskust üksnes Lõuna-Ameerika shamaanid.

Tänasel päeval esineb ta üle kogu maailma, osaleb teleshoudes, tal on tuhanded järgijad internetis ja tema videosid on vaadanud miljonid.

DJ Support: DENNIS TAPECUT

 PILETID: 

  •  15.- Early bird 
  •  20.- Kontserdi päeval 
  •  25.- Kohapeal 

INFO: info@helid.ee, tel: 56285229

Helirännak JYOTI'ga 3. november helideSPAs: https://www.facebook.com/events/2166423413612892/

Arvustused

Sirli 05.11.2018
Korraldus lonkas mõlemat jalga. Artistil oli ilmselgelt raske keskenduda. Inimesed ei teadnud, kus ja kuidas olla. Ruum ei toetanud hüpnokontserdi või helirännaku kontseptsiooni. Aga idee ja artist olid ilmselgelt väga head.
Arsete 03.11.2018
Tore Brutus

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused