Perekond - KAALUST ALLA 30 PÄEVAGA.

Perekond - KAALUST ALLA 30 PÄEVAGA.Võta kaalust alla, paranda oma füüsilist vormi ja osale ägedate kingituste loosimises!

Mixfit on kogukond, kus inimesed mitte ainult ei võta kaalust alla vaid ka õppivad tervslikult ja tasakaalukalt toituma, saavad positiivset energiat ja avastavad enda jaks uusi võimalusi. 
Kuidas see protsess kulgeb?

Inimesed tervest maailmast registreeruvad ja ootavad põnevusega uue maratoni algust. Stardi päeval, koduleheküljel http://mixfit.ee/ tuleb välja täpne info sellest, kuidas valmistada menüü ( ei mingeid maitsestamata dieete. te sööte ja kaal langeb) Peale tutvumist, treener Elena Miljagina tuleb välja online videoga Teie juurde, et vastata Teie küsimustele ja toetada Teid järgmisteks 30 päevaks.

Trennid toimuvad video formaadis, igapäev on erinevad videod, juures on täpsed juhised ja seletused, kuidas tuleb harjutust sooritada. Harjutuse sooritamiseks on Teil terve 24 h, harjutuse sooritamise koha ja aja Te valite ise, ei mingeid piiranguid, trennid on mõeldud välja nii, et neid saaks teha kodustes tingimustes, eraldi mingeid lisa trenašööre ei lähe vaja.  Teil ei lähe vaja ekstra ilusaid trenniriideid ega ka kalleid tosse. Kõik mida teil läheb vaja on soov teha trenni ja 45 minutit selleks, et sooritada harjutusi. 

Kui Teil on mingi kahtlus tulemuses, siis see pole see koht. Juba 2017 a. läbis selle programmi üle 2000 inimese, enamus kes saavutasin tahetud tulemuse jätkasid meie maratonis osalemise, et toetada uusi liikmeid ning turgutada enda saadud kogemusega. Elena Miljagina on diplomeeritud treener meditsiinilise haridusega, samuti mainekate võistluste osaleja, ise võitles ülekaaluga, ise on proovinud kõiki erinevaid dieete, mis paraku ei viinud tulemuseni. Ise Elena räägib "minu eesmärk on aidata inimestel endasse uskuda, näidata et kõik on võimalik, tähtis on toetus, usk iseendasse, õige informatsioon mis ümbritseb"

Projekti teeb eriliseks see, et meie osalejad saavad võita rahalisi kingitusi. See võib olla  kinkekaart ühete prestiižsema kosmeetika
kliinikusse, professionaalne püsimeik ja paljud teised kingitused, mida loositakse välja  nende seas, kes jõuavad lõpuni.
Mixfit on programm, mis väärib ja on välja teeninud usalduse oma tulemustega. Nüüd on valik ainult Teie järel! Kas elate vanaviisi või teha samm uude ja tervisliku ellu!

Me ootame Teid! Liitu!

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused

Alice Imedemaal
22
november
19:00 R.
12 - 45
Kogupere
Osta pilet
Alice Imedemaal
23
november
17:00 L.
12 - 16
Kogupere
Osta pilet