ESTAS TONNE. Integration

ESTAS TONNE. IntegrationESTAS TONNE – hiilgav muusik, kes oma avara väljendusrikkusega eemaldab tavapärased meelelahtusäri seadused. Muusika on talle pigem vabastav tööriist äratades inimeses piiritu potensiaali enda ja välismaailma tunnetamiseks. 

Tema muusika on mitmekesiste stiilide peaaegu märkamatu üksteise sisse sulamine, andes üllatuslikud tulemid ja luues harmoonilise helistruktuuri, jõudes iga etteastega kuulajani erinevalt, alati unikaalses vormis ja meloodias.Minnes veelgi sügavamale meie aistingutes, võib tajutav emotsionaalne suurejoonelisus olla mitte ainult tugev esteetiline kogemus, vaid algus võimsale sisemisele ärkamisele, kus tõstab pead uus arusaamine maailmast ja tõelisest minast. 

Estas Tonne on Venemaal sündinud kitarrivirtuoos, kelle elus alates lapsest saati on kõrvu kostnud sõna 'Eesti'. Vanaisalt kuuldud lugude põhjal on nende pere esivanemad just Eestimaalt pärit ning aastaid rännanud maailma ühest otsast teise tõmbas midagi tugevalt ikka ja jälle Eesti poole kuniks 2015 ta siia mõneks ajaks end avastama jäi ning nüüdseks ikka ja jälle naaseb.

Ta alustas kitarrimänguga juba 8-aastaselt ja oma tänavamuusiku karjääriga selle sajandi alguses. Tema leivanumbriks oli mängida igas innas üks õhtu ja ta andis aastaid iga päev kontserte, milles peitub ilmselt ka tema edu saladus. Estas on öelnud: “Ma otsustasin, et ei pane kitarri enne käest, kuni ma suudan kitarrikeeltega liigutada inimeste kõige sügavamaid hingesügavusi!” Seda kunsti valdab ta jäägitult.

Piletid eelmüügist:

  • 30€ kuni 20.12.2018
  • 40€ kuni 20.02.19
  • 50€ alates 21.02.19

Hinnale lisandub Ticketbest teenustasu

Lisainfo:

  • Kontsert on istekohtadega kuid nummerdamata kohad.
     

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Populaarsed üritused