ESTAS TONNE. Integration

ESTAS TONNE. IntegrationESTAS TONNE – hiilgav muusik, kes oma avara väljendusrikkusega eemaldab tavapärased meelelahtusäri seadused. Muusika on talle pigem vabastav tööriist äratades inimeses piiritu potensiaali enda ja välismaailma tunnetamiseks. 

Tema muusika on mitmekesiste stiilide peaaegu märkamatu üksteise sisse sulamine, andes üllatuslikud tulemid ja luues harmoonilise helistruktuuri, jõudes iga etteastega kuulajani erinevalt, alati unikaalses vormis ja meloodias.Minnes veelgi sügavamale meie aistingutes, võib tajutav emotsionaalne suurejoonelisus olla mitte ainult tugev esteetiline kogemus, vaid algus võimsale sisemisele ärkamisele, kus tõstab pead uus arusaamine maailmast ja tõelisest minast. 

Estas Tonne on tänapäeva trubaduur, Venemaal sündinud kitarrivirtuoos, kes on aastaid rännanud maailma ühest otsast teise. Ta alustas kitarrimänguga juba 8-aastaselt ja oma tänavamuusiku karjääriga selle sajandi alguses. Tema leivanumbriks oli mängida igas innas üks õhtu ja ta andis aastaid iga päev kontserte, milles peitub ilmselt ka tema edu saladus. Estas on öelnud: “Ma otsustasin, et ei pane kitarri enne käest, kuni ma suudan kitarrikeeltega liigutada inimeste kõige sügavamaid hingesügavusi!” Seda kunsti valdab ta jäägitult.

Piletid eelmüügist:

  • 30€ kuni 20.12.2018!
  • 35€ kuni 21.12.18-12.1.2019
  • 40€ kuni 20.02.19
  • 50€ alates 21.02.19

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Populaarsed üritused

„Maal, mis tantsib“
26
jaanuar
17:00 L.
10 - 14
Teater
Osta pilet
ESTAS TONNE. Integration
12
märts
19:00 T.
30
Kontsert ja muusika
Osta pilet
VÕSSOTSKI LAULUD / NARVA
25
jaanuar
19:00 R.
10
Kontsert ja muusika
Osta pilet