Tindipott VII

Tindipott VIITindipott“ taas rõõmustab oma külalisi küllusliku muusika ja luuleloominguga. Seekord me tähistame väärikalt heategevusfondi „Südamete soojus” 5. juubelit ja Tallinna tulevad toredad külalised Moskvast.

„Tindipott“ rõõmustab mitte ainult pealtvaatajaid vaid ka meie organisatsiooni noort hoolealust Georg Komkovi, kes peab elama Di-George sündroomiga. Koos meie vabatahtlike ja paljudele heade inimestega oleme tema eest hoolitsenud juba mitu aastat. Tänu kogutud rahale sai Georg ensele lubada talle hädavajalikke eriprotseduure, mille toel sai ta tagasi kõnevõime. Seekordse kontserdiga kogume Georgile raha St.Peterburis asuva Behterevi kliiniku plaanipäraseks külastuseks, kus talle tehakse vajalikku taastusravi, mida tal ei ole võimalik Eestist saada. Rohkem infot Georgi kohta leiab siit: http://bit.ly/GeorgKomkov2

Ürituse korraldamist toetavad Tallinna Linnavalitsus ja Tallinna Kultuuriamet.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

16. veebruaril, „Tindipott VII” õhtul, ootab sündmuse külastajat ees mõnus koosviibimine. Rahva ette astuvad: 

JÄÄÄÄR – Eestis palavalt armastatud, neljal kitarril esinev bänd. JÄÄÄÄRe laulud on puhas nauding igale muusikaarmastajale.
„Sügise tüdruk“: www.youtube.com/watch?v=WS-mqtdYX70

Ex-RUSSKIE – Gennadi Bogdanov ja Dmitri Hristov toovad Moskvast kaasa tõelise vene hinge ja rõõmustavad Tallinna kuulajat Scorpionsi „Winds of Change” perioodist pärit rokiklassika pärlitega.
«НУ И ЧТО»: www.youtube.com/watch?v=7jwHQViIs8U

PX Band – Ruslan ja Dana tulevad lavale akustilise duetina ja kui keegi on juhtumisi PX Bandi enne kuulama sattunud, siis nende uus akustiline esitus avab selle ansambli kuulaja jaoks täiesti uuest perspektiivist. 
«Я живу»: www.youtube.com/watch?v=Qg_WJFaf30Y

SUURE LINNA TUULEDMaksim Galanin ja Deniss Shvedov on laiema publiku jaoks tuttavad oma nostalgiliste rokilugudega. Seekord kõlab kontserdil nende omalooming ning esitletakse uut laulu ja muusikavideot. 

Õhtu luuleosa täidavad: 
Dmitri Kosjakov – Vene Teatri näitleja ja projekti „Korterikontserdid Art Media Space ruumis“ looja jagab seekord, ühel harvadest kordadest, õhtu külalistega oma isiklikku loomingut. 

Vladimir Tok – Rohkem Eestis väljaspool tuntud noor poeet Narvast, kes reisib palju Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Ta on üks vähestest Eestis luuletajatest, kes end oma loominguga ka ära elatab.
www.youtube.com/watch?v=ekF-NVM574c

Antipa Molchun – Narvast pärit, hetkel Tallinnas elav poeet. Laiema publiku jaoks tuntud projektidest „Flip Poets“ ja „Jam Poets“, kus ta on esinenud koos P.I. Filimonoviga. Hiljuti avaldas ta ka uue, kunstnik Evi Pärniga koostöös sündinud, kaunilt illustreeritud luulekogumiku.
https://tinyurl.com/yajw948f
https://www.youtube.com/channel/UCX4yZPm8PWMfBwiG_1m3upA/playlists

Ksenia Shabanova – on Tallinnas tuntud kui andekas foto- ja videograaf. Sel aastal debüteerib Ksenia aga hoopis poetessina ja jagab laiema publikuga oma luuleloomingut, mis erinevalt tema fotodest, mida võib regulaarselt imetleda National Geographi Russia kodulehel, kogusid siiani tolmu tema töölaua sahtlis.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kui tunnete, et teis tärkas huvi, siis vaadake Tindipott VI videoülevaadet ja tulge meie järgmisele sündmusele:
https://www.facebook.com/sydamete.soojus/videos/1806172509441483/

Koht: Lauluväljaku Klaassaal, 2. korrus.
Aeg: 16. Veebruar kell 19:00
Piletiinfo:

  • Eelmüügis – 15 eur
  • Kohapeal – 20 eur

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused