Mikhail Shats oma stand-up etendusega „Shats ja matt“

Mikhail Shats oma stand-up etendusega „Shats ja matt“Mikhail Shats oma stand-up etendusega „Shats ja matt“ / Coca-Cola Plaza, Hall nr. 2.

Mikhaili soolo stand-up kontsert kannab nime „Shats ja matt“. Selles on kahtlemata matti, kuid mitte palju. Pigem on selles rohkem Shatsi ennast - tema mõtteid perekonnast, vanusest, võimust, internetist ja palju muud. Tuntud seltskonnastaar on asunud aktiivselt stand-up etendusi tegema ning seda ei tohiks vahele jätta. Külalisi ootavad Mikhaili isiklikud ja erakordsed huumoriga maitsestatud lood. Need lood on nii ausad, et võivad tunduda väljamõeldistena. Huumoriga täidetud lood, mis võivad saada legendideks.

Mikhail Shats on tuntud kirjanik ja humoorikate saadete juht STS telekanalil, nagu näiteks "Jumal tänatud, et sa siin oled" ("Slava Bogu, ty prishel"), "O.S.P.-stuudio" ("O.S.P.-studia), "Head naljad"("Horoshie shutki"). Ta sai Venemaa riigitelevisiooni preemia kõrgeima saavutuse eest televisiooni valdkonnas "Parima meelelahutus saatejuhi" kategoorias.

Programmis ei ole oodata hype’i, on ainult aplausitorm. Programmis ei ole lava, kuid on teater. Sellest saab mäng ... aga mänguks on elu. Shats ja matt, härrad! 

Pileti hind: 15-35 euro
Lisainfo: Kestus 1 tund 20 minutit (ilma pausita)
Korraldaja: zagranicy@gmail.com,  +370 64 88 33 57

МЕРОПРИЯТИЕ ОТМЕНЕНО!

ДЛЯ ВОЗВРАТА ДЕНЕГ ЗА БИЛЕТ СВЯЖИТЕСЬ С ОРГАНИЗАТОРОМ: zagranicy@gmail.com

Arvustused

Jekaterina 14.10.2019
Концерт не состоялся, с организатором пока не удалось связаться тоже.

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused