Dima Ziceri loeng "Vabadus kasvatamisest"

Dima Ziceri loeng "Vabadus kasvatamisest"Lapse kasvatamine on väga tähtis ja vastutusrikkas ülesanne. Kuidas kasvatada last? Mis on õige ja mis on vale? Keda kuulata? Kas oma sisemist häält? Kas vanaema? Kas psühholoogi? Kas tarka raamatut? Kuidas juhtub nii, et vanemad ise ajavad end nurka ning neist saavad iseenda kasvatamissüsteemi pantvangid?

Humanistliku pedagoogilise lähenemise populariseerija ja peaspetsialist, kasvatusteaduste doktor, kirjanik ning mitteformaalse Haridusinstituudi INO direktor Dima Zitser esineb oma kõige tuntuma loenguga „Vabadus kasvatamisest“. Dima Zitser seletab, kuidas leida oma lapsega ühine keel, kui teie vahel on läinud midagi viltu ning teie suhtlemine ei toimi. Te saate teada, kuidas õppida kuulata ja kuulda oma last ning hoiduda pidevast stressist. Samuti mõistate milliste tagajärgedeni viib oma lapse võrdlemine teiste lastega ning vanemate mängud „kelle laps on parem“.

Iga kord on see loeng erinev, kui mõte jääb samaks: on aeg vabaneda igale poole juurdunud "kasvatamisest" ning alustada lõpuks dialoogist oma lapsega.

Korraldaja:

E-mail: info@eleton.ee
Telefon: 58023517

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused