Go Narva! Uma2rman, Чиж & Со., Terminaator, Леприконсы, Avenue

Go Narva! Uma2rman, Чиж & Со., Terminaator, Леприконсы, Avenue“GO NARVA!“ on ühepäevane festival eelseisva taasiseseisvumispäeva puhul. Festivali eesmärk on kutsuda kokku külastajaid nii Ida-Virumaalt kui ka mujalt Eestist Narva, mis on viimasel ajal sattunud ülejäänud Eesti huviorbiiti. Narva on kutsuv ja huvitav, kus on aktiivne kultuurielu, ning tähelepanuväärsed mäletussambad ja uued rajatised. Siin on hea infrastruktuur, mis tõmbab ligi turiste kogu Eestist.
Go Narva – edasi Narva, tule Narva, vii Narva edasi, tutvu Narvaga!

Festival ei kanna poliitilist hõngu, vastupidi festival on loodud eelseisvaks pidupäevaks ja puhkepäevaks, mida tähistab terve Eesti. Festivalil astuvad ülesse nii eesti kui ka vene artistid ja muusikud ning festivali ennast võib pidada nö „sõpruse sillaks“, arvestades ürituse asukohta. Üritust külastavad nii Eesti kui Vene rahva esindajad ning see ongi ürituse eesmärk – unustada kahe rahva vahel olev eraldatus. Oleme вместе! Go NARVA!

Laval astuvad ülesse:

UMA2RMAN – bänd, mis ei vaja erilist tutvustamist, juba maast-madalast tuntakse ja armastatakse neid. Esmakordselt Narvas!

CHIZH & Co. - avalikult armastatud ja igavesti noored, neid kohtab pidevalt laval mitte ainult Venemaal kui ka mujal maailmas, nüüd ka üle pika aja ka Narvas.Eesti lava legendid, tõelised rokkstaarid, kes esitavad eranditult lugusid eesti keeles – TERMINAATOR.Valgevenemaa legendaarne ja armastatud pop-punk bänd LEPRIKONSY.Narva kohalik, paljutõotav, professionaalne ja oma tuntuse igati välja teeninud bänd – AVENUE.

Peterburi esteetiline rokk-bänd – POLJUSA. Oma valdkonna intellektuaalsed tegijad, sõna ja meloodia meistrid.Üritus on suurepärane võimalus nautida kogu perega suvist õhtupoolikut, kus leiab lastele atrakstioone ja meelelahutust ning erinevat sööki ja jooki. Esmaklassiline heli ja valgushow. Ja kõik see, kodus, siin Narvas. Neile, kes pole ammu või pole üldse külastanud parimat linna, me ütleme – Go Narva! Tere tulemast!

Piletiinfo:

 • Täispilet 20 €
 • Gruppidele alates 20 inimesest 15 €/in
 • Perepilet 40 € (vanemad ja nende kuni 12 a lapsed)
 • Erivajadustega klient 15 €
 • VIP pilet 35 € (fännitsoon lava ees, eraldi baar, eelisõigus sisenemisel, eraldi tualetid, eraldi tribüünid(kohtade arv piiratud, VIP pilet ei garanteeri kindlat kohta)).
 • Lastele kuni 7 a (k.a.) sissepääs tasuta.
 • Erivajadustega kliendi saatjale sissepääs tasuta.

Lisainfo:

 • Sissepääs alates kell 18:00.
 • Ürituse kestus 7 h.
 • Üritus toimub vabas õhus.
 • Ligipääs ratastooliga olemas.
 • Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud.

Arvustused

Oksana 23.08.2019
Oli suurepärane üritus!
Natalja 20.08.2019
kõik oli suurepärane

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused

Alice Imedemaal
23
november
17:00 L.
12 - 45
Kogupere
Osta pilet
Arvo Pärt. Sakraalne minimalism.
15
november
19:00 R.
18
Kontsert ja muusika
Osta pilet
Kakaotants
16
november
19:00 L.
15 - 20
Show
Osta pilet