Surganov ja orkester. Anniversary Tour.

Surganov ja orkester. Anniversary Tour.«Studio Illusion» esitleb:

Grupi

„SURGANOVA JA ORKESTER“

15. aastapäev

Grupi suurejooneline juubelikontsert

8. juuni, 19:00 – Rock Cafe, Tallinn

Ainukene juubelituuri raames toimuv kontsert Tallinnas.

Uus ja parim!

 Sellest grupist on vaimustuses nii noored kvaliteetse elava muusika hindajad kui ka asjatundlikud melomaanid.

Miks? Kõik on lihtne:

–       seisma jäänud muusikatööstuses lubab Surganova endale sõltumatust formaatidest ja murrab stereotüüpe;

–       olemata formaatne, jääb ta samas kaasaegseks ja aktuaalseks Vene artistide tipus;

–       ta loob hingestatud ja õdusa atmosfääri kammerteatrites ning täidab samal ajal ka riigi põhilavad – mitme tuhandelise „Krookuse“ ja Moskva Kremli;

–       ainult tema on võimeline seadma muusikat Brodski ja Ahmatova luulele nii, et selle pärast ei pea häbi tundma;

–       ta on kogu aeg eripalgeline: andes välja rock-albumi võib ta järsult trajektoori muuta ning teha ringi peale kogu riigi filharmooniatele koos keelpillikvartetiga ning klassikalise programmiga ning lasta pärast seda välja diskoremiksid koos kaasaegse diskoriga;

–          ainult pärast tema kontserte ütlevad pealtvaatajad: „Te muutsite minu elu!“, kirjutavad sadu kirju sellest, kuidas tema laulud aitasid neil vastu pidada ja üle elada keerulistel aegadel, sest nad puhusid inimestele sisse uue elu ja lootuse.

 

Tema kontserte oodatakse kui oma isiklikku pidupäeva. „SURGANOVA JA ORKESTER“ – need on kümned tuhanded ebatavalisi, mitmekülgseid inimesi, kes osalevad aktiivselt grupi elus. Kuulsad flash mob’id, tagasiside, avatud arutelud sotsiaalvõrgustikes ja iga pealtvaataja võimalus olla kuuldud – need on grupi visiitkaartideks.

Oskus ühildada ühildamatut – see on kollektiivi järjekordne eripära.

Svetlana on oodatud külaline tele- ja raadioeetrites, riigi peamiste rock-festivalide peaesineja ning ühtlasi Puškini luulefestivali favoriit, Tsvetajeva muuseumi eestkõneleja, Võssotski „Oma raja“ («Своя колея») külaline. Ta on teleshow „Elav heli“ («Живой звук») võitja karaoke žanris ning samaaegselt ka Hõbeajastu vene kirjanduse peen interpreteerija oma monoetenduses kuulsa G. A. Tovstonogovi nimelise Suur Draamateatri lavalaudadel.

„Surganova ja orkester“ on mitme „kuldplaadi“ omanik albumite tiraaži eest ning ka Venemaa kõige enam kontserte andev kollektiiv ja „Naše radio“ edetabelite liider.

Ülemaailmne juubelituur, mis on pühendatud grupi 15. aastapäevale, ühendab ligi 100 linna Venemaal, Euroopas ja Ameerika Ühendriikides.

Kiirustage Rock Café’sse 8. juuni kell 19:00, et õnnitleda bändi nende 15. aastapäeva puhul ja nautida parimat, mida  nad on nende aastate jooksul loonud.

Täpsema info sündmusest ja piletite kohta leiate siit: https://ticketbest.ee/event/30680

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Populaarsed üritused