Ekstaatiline kakaotants Tallinnas

Ekstaatiline kakaotants TallinnasKutsume Sind ühte hingama, avades ruumi, kus sügaval sisemuses sündida saab midagi uut. Tseremoniaalse kakao toetusel, ekstaatilise tantsu ja helirännaku tervendusel kutsume Sind ringi, kus Sinu unikaalne olemus saab kasvada armastuses, rõõmus ja kohalolus.

Tseremoniaalne kakao on kakao oma kõige puhtamas vormis. Midagi pole juurde pandud, midagi pole ära võetud. Vaid traditsionaalne fermentatsioon ja päikese all ubade kuivatamine aitab säilitada kõik vajalikud toitained ja rasvad. Kakao on tõeline vihmametsa jumalanna, kes toimetab meiega väga mitmel tasandil. Füüsilisele kehale pakub kakao terve Mendelejevi tabeli jagu mineraale, vitamiine ja antioksüdante, mis keha tervet funktsioneerimist toetavad. Eriti võib siinkohal välja tuua kõrge magneesiumi sisalduse. Kakao paneb vere liikuma, stimuleerib südame tööd, aktiveerides seeläbi energiate liikumist, tuues välja tardumusest ja stressist. Ajukeskuse tasandil aitab kakao toota heaoluhormoone nagu serotoniin ja dopamiin, mis tõstavad meeleolu ja loovad lendleva tunde. Hingetasandil loob kakao sügavama kontakti iseenda ja kõigega mis eksisteerib, tuues armastust sinna kus on hirm, mõistmist sinna kus on segadus ning loovust sinna kus on seisak. Ning eelkõige suudab olla kakao just nii väekas, kui Sina hetkel lubad.

Tseremoniaalsest toorkakaost keedame vürtsidega rikastatud joogi, lisame veel igaüks oma taotluse ning asume tantsu- ja helirännaku teekonnale.

Ekstaatilise tantsu muusika loob Denis Vinogradov - DJ, heliterapeut, gongi meister, ülemhelide laulja ning Tervendavate Helide Keskuse looja.

Ekstaatiline tants on kui palve, kus iga liigutuse kaudu südamesoovid Universumi lõputusse teadvusesse voolavad. See on isiklik teekond, mille käigus astud dialoogi oma kehaga, avastades end liikumises ja võimalik, et taasavastades eneses nii mõndagi ammu unustatut. Selleks, et saaksid kehasse, muusikasse ja tantsu sukelduda, loob Denis koha peal spetsiaalse õhkkonna ja helitausta. Pehmed paitavad helid kasvavad energilisteks võngeteks, viies keha rännakule. Saad end tühjaks tantsida, läbi raputada ja täis laadida muusikavoo ajal, mille iga noot on hoolikalt valitud ning tervikusse sobitatud – luues teekonnaks raja, mis koosneb erinevatest muusikalistest hetkedest, rütmidest, meloodiatest ja meeleoludest. Ekstaatilisse ruumi viib kosmilisest eklektikast valitud muusika, mis on nagu lõputu jõgi, mis kannab ees ootava ookeani poole.

Loome turvalise ja hinnangutevaba ruumi, kus saame liikuda täpselt nii kuis hetkel vaja. Ekstaatiline tantsurõõm kesKutsume Sind 20. aprillil ühte hingama, avades ruumi, kus sügaval sisemuses sündida saab midagi uut. Tseremoniaalse kakao toetusel, ekstaatilise tantsu ja helirännaku tervendusel kutsume Sind ringi, kus Sinu unikaalne olemus saab kasvada armastuses, rõõmus ja kohalolus.

∞❁∞❁∞❁∞

Värava ühisteekonnale avab Püha Kakao, suurepärane tervendaja ja võluväega taim, mida iidsed kultuurid on kasutanud aastatuhandeid, et ühenduda jumalatega ning avada kogu olemus puhtale tunnetusele ning eneseväljendusele. Mayad on ennustanud, et tuleb aeg, mil nende tarkused üle maailma laiali kanduvad ning tervele ilmale tervendust ja rõõmu toovad. Oleme siis üheskoos tunnistajateks ja kogejateks, et see hetk on kätte jõudnud ning tänus ja alandlikkuses ulatame oma südame ja käed kakaovaimu poole.
Kakao, mida teile pakume, on kasvanud Guatemala maheistanduses üheskoos kardemonipuudega. Iga taime eest on jätkusuutlikku hoolt kantud, Guatemala soe päike ja vägevad tuuled seejuures suureks toeks olnud. Kakao sisaldab palju vitamiine ja mineraale, paneb vere liikuma ning stimuleerib südame tööd, aktiveerides seeläbi energiate liikumist. Kakao abil toodab keha heaoluhormoone, mis tõstavad meeleolu ja toovad kaasa ekstaatilise seisundi. Hingetasandil loob kakao sügavama kontakti iseenda ja kõigega mis eksisteerib, tuues armastust sinna kus on hirm, mõistmist sinna kus on segadus ning loovust sinna kus on seisak. Ning eelkõige suudab olla kakao just nii väekas, kui Sina hetkel lubad.

∞❁∞❁∞❁∞

Ekstaatilise tantsu rännakulise muusika loob DJ Denis Vinogradov, esinejanimega Tapecut. Denis on DJ, heliterapeut, gongi meister, ülemhelide laulja ning Tervendavate Helide Keskuse looja.

Ekstaatiline tants baseerub vabal liikumisel, mis võib olla ühtaegu metsik, voolav, rahulik või raputav.. Iga keha, mis muusikasse sulandub on Looja, luues seda mis parasjagu vajalik on. Muusika loob teekonna, kus saab erinevaid emotsioone läbi elada ja vabastada. See on hea aeg oma südamesoovid läbi iga liigutuse Universumi lõputusse teadvusesse saata. Denis valib hoolikalt helitausta, mis koosneb erinevatest muusikalistest hetkedest, rütmidest, meloodiatest ja meeleoludest. Tantsu käigus tekib võimas energia, millega oma sisemised akupangad täis laadida. Ekstaatiline tants on suurepärane viis avastada iseenda keha, panna energiad liikuma ning rõõmust ja ekstaasist võnkuma. 

Loome turvalise ja hinnangutevaba ruumi, kus saab minna sügavale. Tantsurõõm kestab kaks tundi.

∞❁∞❁∞❁∞

Õhtu viimane osa kuulub helirännakule, kus osalejad lamavad maas. Sulgedes silmad, usaldades meid oma kätesse, hoolitseme teie eest läbi pehmete helide ja sügavate toonide. See on rahulik ja meditatiivne aeg, kus igaüks saab tegeleda oma sisetööga. Kõik helid on improviseeritud koha peal ning pillidest tulevad kasutusele gongid, helikausid, šamaanitrummid, didgeridoo, inglikellad, hang drum ja paljud teised. See on hea aeg, et luua tasakaalu ja sisemist ruumi, mida endas edasi kanda. Helirännakut viivad läbi Simo Santeri Virtanen, Denis Vinogradov ja Omida Velviste.

∞❁∞❁∞❁∞

Kakaopidu on lastesõbralik. Sissepääs kuni 13. aastastele on tasuta. Lastele pakume kakaod poole või veerand täiskogusest, et nende väikest südant mitte üle koormata. 

Lapseootel naistele või südameprobleemidega inimestele soovitame samuti tarbida väike kogus kakaod korraga, et vältida südame üle stimuleerimist. 

Seekord rändame imelises Tervendavate Helide keskuses, Tallinna vanalinna südames aadressil Uus 19. Ruumi mahutavust arvestades müüme seekord 45 piletit, seega tuleb sündmus intiimne. Soovitame Sul oma koht kindlustada ostes pilet eelmüügist.

Ootame Sind kell 20.00 (palun tule mõned minutid varem kohale, et saaksime üheskoos alustada õigeaegselt)

Armastusega,
Denis, Simo, Omida
tab kaks tundi.

Arvustused

Sandra 22.04.2019
Võimas kogemus!

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused