Siddhartha

SiddharthaGOLTSMAN BALLET ja TERVENDAVD HELID esitlevad "SIDDHARTHA" - Meditatiivne heli- ja tantsurännak Herman Hesse samanimelise teose ainetel.

Siddhartha“ on minimalistlik, meditatiivne, mitmekihiline, rahuliku rütmiga täidetud õhtu, mille idee toetub Herman Hesse samanimelisele romaanile. Katsetamise, otsingu, valikute tegemise ja kannatliku ootuse kaudu leiab rändaja oma sisemise rahu, vastuse oma põhiküsimusele. Ühe olendi mitmekülgsus sulab maailmanähtuste erinevuste ühtsusega. Pimeduses kompamine vaheldub teadmisega, välimine peegeldub sisemises, vaikus kõlab, liikumatuses peitub ülim dünaamika. Seest leiad selle, mida otsisid väljas. „Siddhartha“ on voolava rütmiga täidetud ruum, kus toimuvad rändaja otsingud: me otsime ennast, me otsime armastust, me otsime miskit, millel polegi nime. Meditatiivse heli- ja tantsuõhtu annab võimaluse aeglustada oma elurütmi, vabastada pingest ning jälgides kaleidoskoplike muudatusi minna reisile omanäolise maailma, mis on täidetud heli ja liikumisega. Õhtu kestus orienteeruvalt tund aega.

Heli: Deniss Vinogradov, Lilia Märtmaa
Liikumine: Kirsi Mari Lepik, Maria Goltsman

_______________________________________________

OSAVÕTUTASU:
-15 eur / eelmüügis
-18 eur / kohapeal

_______________________________________________

AADRESS: 
Uus 19, esimesel korrusel, sisepääs vasakpoolsest jalgväravast, siis lähed otse, Okasroosikese lossi äärmine uks vasakul viib otse meie saali). Kaart: https://goo.gl/maps/v96LR9qcqpN2

NB! Üritus kestab 1-1,5 tundiI

NFO: http://www.helid.ee, www.goltsmanballet.ee
tel 559 30 551, e-mail: info@helid.ee

Arvustused

Kadri 16.04.2019
Imeline show!

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused