Ekstaatiline kakaotants Vana-Veski Puhkekeskuses

Ekstaatiline kakaotants Vana-Veski PuhkekeskusesKutsume Sind 14. juunil üheskoos looma ruumi, kus sügaval sisemuses saab sündida midagi uut. Tseremoniaalse kakao toetusel, ekstaatilise tantsu ja helirännaku tervendusel kutsume Sind ringi, kus Sinu unikaalne olemus saab kasvada armastuses, rõõmus ja kohalolus.

Pakume tseremoniaalset kakaod tema kõige puhtamas vormis. Midagi pole juurde pandud, midagi pole ära võetud. Ehe fermentatsioon ja päikese all ubade kuivatamine on säilitanud kakaos kõik vajalikud toitained ja rasvad. Kakao on tõeline vihmametsa jumalanna, kes toimetab meiega väga mitmel tasandil. Füüsilisele kehale pakub kakao terve Mendelejevi tabeli jagu mineraale, vitamiine ja antioksüdante, mis hoiavad meid vitaalsena. Eriti kõrge on magneesiumi sisaldus. Kakao paneb vere liikuma, stimuleerib südame tööd, aktiveerib energiate liikumist, tuues välja tardumusest ja stressist. Ajukeskuse tasandil aitab kakao toota heaoluhormoone nagu serotoniin ja dopamiin, mis tõstavad meeleolu ja loovad kerguse tunde. Hingetasandil loob kakao sügavama kontakti iseendaga ja kõigega mis eksisteerib, tuues armastust sinna kus on hirm, mõistmist sinna kus on segadus ning loovust sinna kus on seisak. Ning eelkõige suudab olla kakao just nii väekas, kui Sina hetkel lubad.

Tseremoniaalsest toorkakaost keedame vürtsidega rikastatud joogi, lisame veel igaüks oma taotluse ning asume tantsu- ja helirännaku teekonnale.

∞❁∞❁∞❁∞

Ekstaatilise muusika loob Denis Vinogradov, esinejanimega Tapecut - DJ, heliterapeut, gongi meister, ülemhelide laulja ning Tervendavate Helide Keskuse looja.

Ekstaatiline tants on kui palve, kus iga liigutuse kaudu voolavad südamesoovid Universumi lõputusse teadvusesse. See on isiklik teekond, mille käigus astud dialoogi oma kehaga, avastades end liikumises ja võimalik, et taasavastades eneses nii mõndagi ammu unusta-tut. Selleks, et saaksid kehasse, muusikasse ja tantsu sukelduda, loob Denis spetsiaalse õhkkonna ja helitausta. Pehmed, paitavad helid kasvavad energilisteks võngeteks, viies keha rännakule. Saad end tühjaks tantsida, läbi raputada ja täis laadida, muusika iga noot on hoolikalt valitud ning tervikusse sobitatud. Ekstaatilisse ruumi viib kosmilisest eklektikast valitud muusika, mis on nagu lõputu jõgi, mis kannab eesootava ookeani poole.

Loome turvalise ja hinnangutevaba ruumi, kus saab minna sügavale iseendasse. Tantsurõõm kestab kaks tundi.

∞❁∞❁∞❁∞

Õhtu viimane osa kuulub helirännakule, kus osalejad lamavad maas. Sulgedes silmad, usaldades meid oma kätesse, hoolitseme teie eest läbi pehmete helide ja sügavate toonide. See on rahulik ja meditatiivne aeg, kus igaüks saab tegeleda oma sisetööga. Kõik helid on improviseeritud kohapeal ning pillidest on kasutusel gongid, helikausid, šamaanitrummid, didgeridoo, inglikellad, hang drum ja paljud teised. See on hea aeg, et luua tasakaalu ja sisemist ruumi, mida endas edasi kanda. Helirännakut viivad läbi Simo Santeri Virtanen, Denis Vinogradov ja Omida Velviste.

∞❁∞❁∞❁∞

Kakaopidu on lastesõbralik. Sissepääs kuni 12. aastastele on tasuta. Lastele pakume kakaod poole või veerand täiskogusest, et nende väikest südant mitte üle koormata. 

Lapseootel naistele või südameprobleemidega inimestele soovitame samuti tarbida väike kogus kakaod korraga, et vältida südame üle stimuleerimist. 

  • Seekord rändame Järvamaa südames, Vana-Veski Puhkekeskuses  http://vanaveskipuhkekeskus.ee/index.php/et/      
  • Ootame Sind 14. juunil kell 20.00                                                                               

Võimalusel tule kohale varem, uksed avame 19.00. Nõnda saad õhtusse juba aegsasti sisse elada ja tutvuda ka Vana-Veski imelise loodusega.

PILETID:

  • 20 eur / Eelmüügis
  • SOODUSHIND (ainult 50 tk.) 2 või enama pileti eelmüügis ostmisel hind 17,5 eur  / 1 pilet

Hinnale lisandub Ticketbest teenustasu.


INFO:  https://www.facebook.com/events/819642831749578/

Armastusega,
Denis, Simo, Omida

Arvustused

ANNELI KIRSPUU 15.06.2019
Ütlemata suured tänud kakaotseremoonia, ekstaatilise tantsu ja gongihelide eest! Olime kõik hoitud!

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused