PALATKA-FEST!

PALATKA-FEST!

  • Kokkuvõte
    Soovitatav vanus 0+
  • Silte


20. juulil toimub suur esitlus – „Palatka-Fest“!

See on esimene just klassikalises formaadis autorilaulu festival (ja just sellist pole meil veel senini olnud): ööbimisega lõkke kõrval telkides maalilise Maardu järve ääres, tuhas küpsetatud kartuli, šašlõki ja teiste maiuspaladega… Ja loomulikult koos romantiliste lauludega kitarri (ja mitte ainult) saatel, mida esitavad Eesti parimad bardid ning kellega ühineb oma soolokavaga festivali peakülaline – kahtlemata üks tuntumaid autorilaulu esitajaid – Aleksei Ivaštšenko. 



Aleksei Ivaštšenko austajad teavad teda tuntud loomedueti „IVASI“ kaudu koos Georgi Vassiljeviga, kellega koos on nad andnud lugematu arvu kontserdeid Venemaal ja mujal ning kellega nad on loonud suurejoonelise muusikali „Nord-Ost“. Lisaks sellele kõnelevad Aleksei Ivaštšenko häälega tuntud filminäitlejad – näiteks Bruce Willis filmis „Viies element“ ning paljud tuntud tegelased filmidest „Matrix“, „Harry Potter“, „Koputades taevaväravale“ jne. Tema hääl on samuti tuntud multifilmidest „Aladdin“, „Shrek“, „Väike merineitsi“, „Darkwing Duck“…Paljud Aleksei Ivaštšenko loodud teosed on ammu muutunud autorilaulu klassikaks.

Festival toimub kahes etapis.
Algul esinevad artistid otse vee äärde paigaldatud laval, nii toimib dekoratsioonina järve loomulik vaade. Seejärel liiguvad kõik esinejad ja pealtvaatajad pärast väikest pausi lõkkele lähemale ning kontsert jätkub juba mitte ainult tuntud külaliste osalemisel, vaid laulda saavad kõik soovijad… Meil on olemas kõik, mis on vajalik mugavaks puhkamiseks: autoparkla, telkimiskohad, tualetid…

NB! Festivali ajal on rannaala tarastatud! Lisaks, publiku ootavad põnevad turismimängud ja võistlused.

Saabumine ja paikasättimine – alates 15:00…
Mängud ja võistlused – 18:00.
Kontserdi algus – 21:00.
Vaba mikrofon ja lõkke kõrval istumised – 00:00…

Lahkumine – kuni järgmise päeva keskpäevani (kes ei soovi ööbima jääda võib loomulikult lahkuda kohe pärast kontserdi lõppu).
Üldjoontes, sõbrad, 20. juulil ootab meid suur hea tuju festival, mis muutub iga-aastaseks heaks traditsiooniks.
Esimene „Palatka-Fest“ saab olema tõeliselt unustamatu sündmus, mida lihtsalt ei saa mööda lasta!

Festival toimub Maardu Linnavalitsuse toetusel ja osalusel. Infotugi – ETV+, Delfi. Spetsiaalne sponsor – ABC Keeltekool.

Info: 55 366 28. FB

Kohtade arv on rangelt piiratud!

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...




Populaarsed üritused