JYOTI SUPERNATUREL live illusion show ja uue albumi esitlus Tallinnas

JYOTI SUPERNATUREL live illusion show ja uue albumi esitlus Tallinnas💥☯️ JYOTI SUPERNATUREL TALLINNAS / Mustkunstnik, tasakaalukunstnik, joogi ja live muusik JYOTI SUPERNATUREL Tallinnas uue programmi ja uue muusikalbumi esitlusega ☯️💥

🕺 11.10 ECSTATIC DANCE with JYOTI LIVE (!Piletite arv piiratud!)
Ekstaatiline tants Jyoti live tantsumuusika programmiga
https://www.facebook.com/events/3098534956855110

🎸 12.10 JYOTI ILLUSION MUSIC SHOW ja uue albumi esitlus Tallinnas
Mustkunsti show ning didgeridoo, shenai ja sitari ning teiste autentsete pillide live set elektroonikaga
https://www.facebook.com/events/461732768020545/
_____________________________________________________________

🎧 Mustkunsti show and live muusika etendus live:
www.youtube.com/watch?v=dnky94EH9VA

🎧 Street show:
www.youtube.com/watch?v=rBQ56icjFNY

🎧 Oriental lounge live:
www.youtube.com/watch?v=UTAIY80l97A

☝️ 26 aastat tagasi lõpetas prantslane Kristian ‘Jyoti’ Vare võrdlemisi eduka viroloogikarjääri ja pühendus oma andele uurida inimkeha võimekust ning leida tasakaalu inimese keha ja hinge vahel. Jyoti on unikaalne muusik, kes ühendab tervikuks erinevate puhk- ja keelpillide helisid üle kogu maailma. Ta on loonud muusika mitmele filmile, sealhulgas kultusfilmile "Blueberry". Helimaagina ühendab ta trikid kristallkuulidega ja muusika omavahel kontsert-hüpnoosiks. Olles ka erakordsete kaardi- ja münditrikkide autor, on ta töötanud välja unikaalse etenduse "Tasakaaluime", mis on ainus omataoline akro-tasakaalu-zongleerimise etteaste kristallkuulidega kogu maailmas. 
30 aastat tagasi tõi ta kristallkuulidega manipuleerimise oskuse Euroopasse. Jyoti Supernaturel elab Indias aga esineb üle kogu maailma, osaledes teleshowdes. Tal on tuhanded järgijad internetis ja tema videosid on vaadanud miljonid.

Jyoti teeb oma muusika ja mustkunsti showd juba mitmeid aastaid, aga eelseisval Tallinna etendusel esitleb ta oma esimest ametlikku albumit. 
_____________________________________________________________

📩 PILET:

  • 20.- eur / Enne 7.10
  • 25.- eur / Alates 7.10 ja kohapeal
  • 10.- eur / Lastele ja pensionäridele
  • 15.- eur / Tudengipilet (Kohapeal on vajalik dokument)

_____________________________________________________________

❗️ INFO: Erinevate Tubade Klubi laval toimuvat saab naudida mugavalt isegi istudes saali tagaridades, sest suured teleekraanid teevad etenduse nähtavaks kõigile.

❗️ TÄHELEPANU: Erinevate Tubade Klubis kehtib sussipoliitika. Võta oma sussid kaasa või kasuta klubi omasid! Garderoob – 1 euro. Uksed avanevad kell 19:00! Tule varem, et vältida suuri järjekordi!

❗️ Saa HÄÄ HELI sõbraks Facebookis ja saa uudiseid teistest huvitavatest muusikaüritustest:

🙏🙏🙏

Arvustused

Juhan Lichfeld 13.10.2019
Jääb mulje, et lisaks tasakaaluharjutusele vajab nelja kuuli üksteise peal hoidmine pealael endast teatavate joogivõimete kaasamist. Kõik muu nähtu võiks olla lihtsalt aastatepikkuse harjutamise vili. Ettepanek: Helidetsibellid olid mulle isiklikult (M48) natukene liiast, lisaks ülivõimsatele bassidele ka teatavail hetkil mingid 500-1000 Hz piirimail helid ületasid valuläve. Seetõõtu, ja eriti et üritusel viibis ka lasteaiaeas lapsi, paneks helitehnikuile või nende abilistele südamele: istuda ise tippvõimsuse väljatimmimise ajal vahepeal saalis heli maksimumpunktis ja siis keerata parajaks, arvestades, et laste kuulmisaparaat vajab kaitset. Sest ehkki oli märgitud 6+ eluaastat, oleks samas kahju, kui mõni väiksem (ja neid oli), jäänuks ilma mängulisest kuulidega tegevusest lava ääres. Pereüritusena on tal ju selgelt lisaväärtusi. (Ja midagi, mis väikelastele otse sobimatu, ju polnud, peale ehk kogukestvuse)

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused