Projekt Andrei Bahhirev Make UP SHOW, Koolitus

Projekt Andrei Bahhirev Make UP SHOW, KoolitusAndrey Bakhirev kutse koolitusele ja make up show:

Kaasaegsetes moe tendetsides on toimunud suured ja ulatuslikud muutused moe trendides ja tendentsides. Neid muudatusi polnud kümnete möödunud aastate jooksul. Tekkisid uued ideed tehnoloogiad ja kaasaegsed nägemused.
Kõik mis varem oli trendis, täna on juba maitsetu, vanaaegne ja kohe kindlasti vastuvõtmatu. Kõige paljutõotavatele, kiirematele, sõltumatutele iluspetsialistide jaoks me valmistasime ette programmi. Selles on pandud kokku uusim, tähtsaim ja vajalikum info.
Jumestuskunsti koolitusprogrammi kava ja ärikunsti ilutoodangu turul ilukonsultantidele, kosmeetikutele, kosmetoloogidele, rühma juhtidele ja moespetsidele.

Kohtumise esimesel päeval me hakkame rääkima kaasaegsest moest, toodetest ja selle klassifikatsioonist. Me võrdleme kuulsad kosmeetilised liinid ja brändid. Seletame ja näitame modellidel kaasaegseid jumestusi. Anname juhised ja kindlasti vastame küsimustele.
Koolitus. Alguses tõmbame joone Eelarvelise, Premium ja Luksuslike kosmeetiliste toodete vahel. Eristame täpselt nende omadusi, edasi hakkame detailsemalt süvenema professionaalse jumestustehnoloogiasse. Siis sujuvalt liigume edasi stiilide ja trendideni. Milleks kogu see info vajalik on? Enda töös suurim osa Teist kasutavad klassikalise baasjumestuse kooli mis sai kunagi loodud dekoratiivjumestuse jaoks. See ei sisaldanud midagi peale värvipigmendi ja siduvat koostist, kuid täna kosmeetiline toode Premium klassi muutus drastiliselt. Sellel tekkisid olulised omadused ja dekoratiivsus ehk pakend ja kuidas kosmeetiline toode näeb välja ei seisa esikohal.

Nüüd selliste toodete kohta öeldakse „Teine süsteemne naha hoolduse säilimise ja taastamise liin“. Selleks, et avada jumestuse võimalusi ja saavutada ideaalse tulemuse tuleb kasutada enda töös spetstehnoloogiad. Paljud jumestukunstnikest hakkasid märkama seda, et kui nad üritavad korrata meigi korporatsiooni ajakirjast ei tule sellest välja midagi.

See ei saagi osutuda edukaks, sest korrata saab värvi mitte tehnikat. Kui meie kasutame enda tehtud premium- ja luksusmeigi me muudame jumestuse odavaks mitte kaasaegseks. Edasi me detailselt õpime ja töötleme läbi professionaalse jumestustehnoloogia. Siis jõuame moetrendide ja stiilideni. Õpima meikima erinevateks situatsioonideks ja eesmärkideks. Õpingute viimasel päeval me võtame ette Eduka Ärijuhtimise Kuldsed reeglid. Õpime enda vigadest ja muudame proffideks. Õpime inimesi psühholoogilisi tüüpe selleks, et meil oleks kerge töötada igaühega.

Lõpus üritan ma anda individuaalsed nõuanded. Viimasel päeval viime koos Jumestus-Show. Üllatame vaatajaid ja kõige olulisem on see, et me ise üllatame üksteist talendi ja osavusega. Tööd tuleb palju ja Te ei pea igatsema. Enda kogemusest saan öelda, et kõike mida kuulad ja näed saab ahvatlevaks ja üllatavalt vajalikuks.

Nagu paljud inimesed räägivad: „Olen seda nii kaua oodanud…!“ Tänan. Kohtumiseni.

Superpakkumine läbida 5 päevase koolituse maksega ainult 150€ tasudes hiljemalt 25.09.2019

  • alates 26.09. kuni 08.10 179 €
  • alates 09.10. kuni 17.10. 199 €
  • hinnale lisandub Ticketbest teenustasu

Koolitus toimub perioodil 18 – 24.10. 2019
Kõik küsimused ja registreerimine telefonil 5121675 Julia Juhnovitš
Soovid saada koolituse kingituseks, kutsu 5 sõpra!

PÄEVAKAVA:

  • 18.10.2019 „Meistriklass“
  • 18.00 – 20.00 Tere tulnud kõik külalised sissepääs 15€
  • 19.10.2019 koolitus 12.00- 17.00
  • 20.10.2019 koolitus 12.00 – 17.00
  • 22.10.2019 koolitus 18.00 – 21.00
  • 23.10.2019 koolitus 18.00 – 21.00
  • 24.10.2019 JUMESTUS-SHOW

Andrey Bakhirev – kunstnik, jumestaja, sisekujundaja, stilist. Ametlikult alustas karjääri iluteenuste sektoris 1989a. Moskvas. Õpetamist alustas 1997a. Osales mitmetel konkurssidel ja võistlustel. Omab Euroopa tiitlid „Härra Ülestunnistus“ „Härra Legend“. Andrei sai juhtivaks treeneriks Jumestuse-, Moe- ja Äriakadeemias hooajaks 2016-2017, tegeleb loomingulise ja haridusliku tegevusega. Töötab (meistriklassid, esinemised, lavastused ja show-d) Venemaal, Kazahstanis, Valgevenemaal, Saksamaal, Austrias, Itaalias, Prantsusmaal ja USAs.

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Populaarsed üritused