«Seiklus Malemaailmas»

«Seiklus Malemaailmas»Ballisaalis toimuvad suured pidustused: Valgete Malendite Kuningas tähistab oma suurt võitu Mustade üle. Pidu, mis tiirleb Kuninga Krooni ümber saadavad tants ja muusika, kõik osalejad tantsivad kummardades Kuningale austuse ja lugupidamisega. Täiesti ootamatult ilmub ballile Mustade Malendite Kuninganna ning tekitades suurt segadust varastab Krooni. Aga üks Väike Ettur jõudis ennast ära peita siis, kui Must Kuninganna saali ilmus ning nüüd on ta ainuke, kes saab oma Valgete Malendite Maa päästa.

      

2016. aasta oli kuulutatud Paul Kerese Eesti parima maletaja aastaks. Helilooja Vladimir Ignatov sai sellest inspiratsiooni kirjutada muusika uuele laste tantsulavastusele. Malemäng kui vaatemäng, kui hea meetod õppida olema viisakas võistluspartner, kui teekond muinasjutulisse maailma, milles kehtivad omad ranged reeglid, kus iga samm võib sulle anda nii võidu kui ka kaotuse.

Idee ja helikujundus: Vladimir Ignatov
Libretto: Aleksandr ja Mihhael Goltsman
Lavastus ja koreograafia: Maria Goltsman
Valguskujundus: Denis Bretsko
Kostüümid: Tetyana Novezhenina ja Maria Goltsman
Koreograafia ja esitlus: Pärli Karmela Parras, Irina Fedorova, Heili Parras, Märt Agu, Egor Zadoya, Maria Goltsman, Goltsman Ballet Studio õpilased
Muusikud: Vladimir Ignatov (klaver), Lina Fidelman (flööt), Maria Gorshenina (viiul)
Plakat: Jelena Vilt, Liisi Siibak
Video: Külli Mariste

Etenduse kestus orienteeruvalt 45 minutit.

Piletid hinnaga 6,-/ 8,- eurot on saadaval piletimüügisüsteemis www.ticketbest.ee  või Järvakandi Kultuurihalli kassas.

Grupitellimused: goltsmanballet@gmail.com

Info: goltsmanballet@gmail.com, Tel. 506 23 45,  www.goltsmanballet.eeFacebook: Goltsman Ballet
 

Toetaja: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus
Partnerid: Vene Filharmoonia Ühing, Inimese Arengu Keskus, Tallinna Tantsuakadeemia, Eesti Tantsuagentuur,, Goltsman Therapy, Tet&Fur, Thunia Studio, www.ticketbest.ee

..........................................................

Goltsman Ballett on tantsurupp, mis tegeleb kaasaegse tantsu, balleti ja füüsilise teatri valdkonnas. Trupi kunstiliseks juhiks on Maria Goltsman. Goltsman Ballett sai asutatud 2012. aastal ning on toonud lavale selle perioodi jooksul järgmised lavastused: „Sofi ja Võlulind“ (2012, koreograaf Maria Goltsman), „Siddhartha“ (2013, koreograaf Maria Goltsman), „BLUE“ (2013, koreograaf Krista Köster), „Merikajakas“ (lavastatud 2011, taastatud 2013, koreograaf Maria Goltsman), „Kuu Poiss“ (2014, koreograaf Maria Goltsman), „Talveunelm suvelossis“ (2015, koostöös Kadrioru kunstimuuseumiga, koreograaf Maria Goltsman), „Casanova: põlev jää“ (2016, koreograaf Maria Goltsman), „Vysotka“ (2017, koreograaf Egor Zadoya), „NOЁP + ballerinas“ (2017, koreograaf Maria Goltsman) lisaks ka teised tantsulised lühivormid.

Piletiinfo:

Täispilet - hind 8 eur
Sooduspilet (õpilane, üliõpilane, pensionär, erivajadustega inimene) - hind 6 eur
Sooduspilet (grupp või pere alates 4 inimest) - hind 6 eur

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused