VÄRVILISED MÄNGUD. Dansema Tantsuteater (Leedu). Interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele vanuses 0-3 eluaastat.

VÄRVILISED MÄNGUD. Dansema Tantsuteater (Leedu). Interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele vanuses 0-3 eluaastat.VÄRVILISED MÄNGUD

Kultuurielamus kõige pisemale: interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele vanuses 0-3 eluaastat Dansema Tantsuteatrilt.

Etendus VÄRVILISED MÄNGUD kutsub väikelapsi vanuses 0-3 eluaastat avastama kaasaegse tsirkuse-, tantsu-, ja teatrimaailma. Kogu tegevus on üles ehitatud nii, väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Noore vaataja tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, lavakujundus, selgete joontega kostüümid ning värviline keskkond.

Osalejad palutakse istuma otse valgustatud tantsupõrandale artisti lähedusse, kes läbi mängulise tegevuse on lastega pidevas dialoogis.
Laps, kes veel kõndida ei oska, vaatab etendust saatja süles. Kelle jalg juba kannab, saab artisti juhiseid jälgides kogeda rambivalgust ning panna proovile oma meeled ja oskused. Erinev publik loob erineva etenduse, kus on jäetud ruumi ka juhusele.

See on väga eriline ja kordumatu võimalus Teie lapsele. Tulge vaatama kogu perega, kuidas Teie pesamuna teatrimaailma avastab.

Täname: Tallinna Linn, Eesti Tantsuakadeemia, Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Leedu Kultuuriministeerium, Leedu Kultuurkapital. Etenduse toob Eestisse MTÜ AD Productions / HOOG festival.

Korraldaja: AD Productions MTÜ, tel.+372 505 8618, anu@hoogfestival.ee Rohkem intot AD Productions kodulehel 

Piletiinfo:

Pilet: 1 laps ja 1 saatja ringis
- Ringis osaleja väikelaps vanuses 0-3 eluaastat koos saatjaga üksikpilet:

 • hind Tallinnas ja Tartus - 25€ (Päev enne etendust ja etenduse päeval - 30€)
 • hind Viljandis - 20 € 

Pilet: 2 last ja 2 saatjat koos ringis - Ostes 2 piletit: Ringis osaleja väikelaps vanuses 0-3 eluaastat koos saatjaga:

 • hind Tallinnas ja Tartus - 40€ 
 • hind Viljandis - 34 € 

Toolipilet - Pereliige alates 4. eluaastast või täiskasvanu toolidel:

 • hind Tallinnas ja Tartus - 8€ (Päev enne etendust ja etenduse päeval - 10€)
 • hind Viljandis - 7 € 

Lisainfo:

 • Piletite müük internetis lõppeb tund enne etenduste algust
 • Kohtade olemasolul saab pileteid osta kohapeal sularaha eest

COLORFUL GAMES

A big experience for the small people an interactive dance/circus performance for children from 0 to 3 years by Dansema Dance Theatre- Every day thousands of children are learning to understand their surroundings. It is either by what they see or what they touch, what they hear or what they taste. While it seems it is only a pleasant activity, with the help of games our young ones learn to discover and accept the environment around them. Birute Baneviciute and Agne Ramanauskaite Dahm encourage children in this dazzling performance to explore not only the tiny world they have created on stage but also themselves. “Colorful games“ is full of surprises and chances to participate by having fun together with the dancer.

Organiser: AD Productions NGO, Anu Tähemaa, anu@hoogfestival.ee +372 505 8618 More information please find here: AD Production

Ticket price in Tallinn and Tartu:

 • Children age 0-3 years with parent - 25€
 • Price for two children with two parents - 40€
 • Family member age 4+ / adult at chairs - 8€

Ticket price in Viljandi:

 • Children age 0-3 years with parent - 20€
 • Price for two children with two parents - 34€
 • Family member age 4+ / adult at chairs - 7€

Additional information:

 • Tickets selling in internet will be closed 1 hour before the performance
 • Tickets also available in cash 1 hour before the performances on the performance venue

Arvustused

Tuuli 02.05.2018
Etendus oli vahva ja mõnusalt liigendatud. Minu 2,5 aastasele väga meeldis ta jälgis hoolega. Tore oli see, et lapsed lubati lavale ja vahendeid jätkus kõigile.
Marli 26.04.2018
Väga vahva oli. Minu 1,2 kuusele oli see esimene selline kogemus ja üllatavalt ilusti jälgis ta toimuvat ning tegutses kaasa, kus vaja. Loodetavasti tuleb analoogseid etendusi veel!

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused