HOOG festival: TWINKLES / Tulukesed. Dansema Tantsuteater (Leedu). Interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele vanuses 0-2 eluaastat

HOOG festival: TWINKLES / Tulukesed. Dansema Tantsuteater (Leedu). Interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele vanuses 0-2 eluaastat

Kaasaegse tsirkuse festival HOOG Haapsalus esitleb: Dansema Tantsuteater (LIT) TWINKLES / Tulukesed

Tulge vaatama kogu perega, kuidas Teie pesamuna teatrimaailma avastab.

Interaktiivne kaasaegse tsirkuse-tantsu etendus väikelastele Dansema Tantsuteatrilt kutsub väikelapsi vanuses 0-2 eluaastat avastama kaasaegse tsirkuse-, tantsu-, ja teatrimaailma. Kogu tegevus on üles ehitatud nii, et väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Noore vaataja tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, lavakujundus, valgusobjektid, pastelsetes toonides keskkond.

Osalejad palutakse istuma otse valgustatud tantsupõrandale artistide lähedusse, kes läbi mängulise tegevuse on lastega pidevas dialoogis. Laps, kes veel kõndida ei oska, vaatab etendust saatja süles. Lastega jagavad lavaruumi tantsijad Mantas ja Marius.

„Twinkle, twinkle, little star, how I wonder what you are, up above the world so high, like a diamond in the sky” / „Väike täht, miks vilgud sa kui su poole vaatan ma. Teemant oled sa või kuld või vaid taevast näitad tuld?” – ütleb laulusalm.

Mis oleks kui väike täheke särab hoopis maa peal või väikeste laste sees, avastades maailma ja iseennast. Tantsu ja tsirkuseetendus „Twinkles” on täis erinevaid valgusobjekte, mis kutsuvad väikelapsi valgust avastama.

Lavale luuakse turvaliselt pastelsetes toonides võlumaailm, kus lapsed end mugavalt tunnevad. Kel õnnestus aprillikuus 2018 kogeda Dansema koreograaf Birutė Banevičiūtė etendust “Värvilised mängud” Tallinnas, Tartus ja Viljandis, see teab, et lastele anti etendusel palju vabadust väga kindlate mängureeglite järgi. Etendusega “Twinkles” on koreograaf läinud veelgi kaugemale, kus lastele antakse veelgi enam aega, et jälgida, olla, kogeda ja avastada.

“Etendus kui meditatsioon” on andnud tagasisidet täiskasvanud. Erinev publik loob erineva etenduse, kus on jäetud ruumi juhusele. Etendus mahutab maksimaalselt 25 väikelast koos saatjaga ja on tõepoolest mõeldud ainult kuni kaheaastastele lastele. Suuremad lapsed on oodatud etendust vaatama, ise aktiivselt osalemata.

Dansema on andnud etendusi beebidele 22 riigis üle maailma ning Haapsallu naasevad nad otse Shanghaist. Dansema Tantsuteater on asutatud aastal 2007 ja tegeleb kuluuri-, kunsti- ning õppeprojektidega.

Etenduse kestus 40 min

Piletiinfo:

NB! Säilitage pilet! HOOG siseetendustele ostetud pilet sisaldab samal päeval tasuta sissepääsu festivali alale kultuurikeskuse ees.

HOOG festival 2018
Uus tulija - rahvusvaheline kaasaegse tsirkuse festival HOOG 8.-10. juuni 2018 ühendab etenduskunstid, pakkudes üllatavaid elamusi ja praktilisi kogemusi nii täiskasvanutele, kui ka lastele. Festivali programm on täis füüsilist meisterlikkust ja kunstiliselt kaunis vormis sõnadeta lavastusi. Festivali haridusprogramm kaasab pered, noored, professionaalid ja erivajadustega inimesed. HOOG on pühendatud Eesti Vabariigi 100 juubelile.

Täname: Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Prantsuse Instituut, Soome Instituut, TelepArt ja HOOG vabatahtlikud korraldajad

Etenduse toob Eestisse MTÜ AD Productions
Kontakt: info@hoogfestival.ee +372 505 8618

Tule ja vaimustu kaasaegse tsirkuse melust Haapsalus!

-------------------------------------------

TWINKLES Dance Theatre Dansema (LIT) An interactive dance/circus performance for children from 0 to 2 years 

Friday, 08.06 at 11 am
Saturday, 09.06 at 10 am

A big experience for the small people An interactive dance/circus performance for children from 0 to 2 years by Dansema Dance Theatre Choreographer Birutė Banevičiūtė

Every day thousands of children are learning to understand their surroundings. It is either by what they see or what they touch, what they hear or what they taste. While it seems it is only a pleasant activity, with the help of games our young ones learn to discover and accept the environment around them. "Twinkle, twinkle, little star, how I wonder what you are, up above the world so high, like a diamond in the sky" – says the song. What if little star twinkles on the ground or inside of curious babies, discovering world and themselves. The dance performance „Twinkles“ is full of various shining objects which motivate young audience together with dancers to explore light on stage.

NB: Keep this ticket! It will allow free access to the festival area on the date of the indoors performance.

Creative team: Mantas Stabačinskas, Marius Pinigis, Andrius Stakelė, Gleb Hollander Supported by Lithuanian Council for Culture, LR Ministry of Culture Partners Arts Printing House, ASSITEJ Lithuania Premiere 2017 Duration 40 min

Additional information: Contemporary circus festival HOOG hoogfestival.ee

HOOG Festival https://www.facebook.com/HOOGfestival / Info@hoogfestival.ee / +372 505 8618

Ticketing information: Tickets available in ticketbest.ee and one hour before the performances on the performance venue in cash onlyValige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava