JYOTI HÜPNOKONTSERT TALLINNAS

JYOTI HÜPNOKONTSERT TALLINNAS

Esmakordselt Eestis! Didjeridoo, shenai ja sitari ning teiste autentsete pillide mängija. Joogi, capoerist, mustkunstnik, tasakaalukunstnik ja žonglöör.Link: https://www.facebook.com/jyotisupernaturel/

26 aastat tagasi lõpetas prantslane Jyoti Supernaturel võrdlemisi eduka viroloogikarjääri ja pühendus oma andele uurida inimkeha võimekust ning leida tasakaalu inimese keha ja hinge vahel. Jyoti on unikaalne muusik, kes ühendab tuule ja keelpillide helisid üle kogu maailma. Ta on loonud muusika mitmele filmile, sealhulgas kultusfilmile "Blueberry".

Helimaagina ühendab ta kristallkuulide???? muusika kontsert-hüpnoosiks. Ta on samuti erakordsete kaardi- ja münditrikkide autor ning töötanud välja unikaalse etenduse??? "Tasakaaluime", mis on ainus omataoline akro-tasakaalu-zongleerimise etteaste kristallkuulidega???kogu maailmas. 30 aastat tagasi tõi ta kristallkuulidega manipuleerimise oskuse Euroopasse. Seni tundsid seda oskust üksnes Lõuna-Ameerika shamaanid.

Tänasel päeval esineb ta üle kogu maailma, osaleb teleshoudes, tal on tuhanded järgijad internetis ja tema videosid on vaadanud miljonid.

DJ Support: DENNIS TAPECUT

 PILETID: 

INFO: info@helid.ee, tel: 56285229

Helirännak JYOTI'ga 3. november helideSPAs: https://www.facebook.com/events/2166423413612892/Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava