ESTAS TONNE. Integration

ESTAS TONNE. Integration

ESTAS TONNE – hiilgav muusik, kes oma avara väljendusrikkusega eemaldab tavapärased meelelahtusäri seadused. Muusika on talle pigem vabastav tööriist äratades inimeses piiritu potensiaali enda ja välismaailma tunnetamiseks. 

Tema muusika on mitmekesiste stiilide peaaegu märkamatu üksteise sisse sulamine, andes üllatuslikud tulemid ja luues harmoonilise helistruktuuri, jõudes iga etteastega kuulajani erinevalt, alati unikaalses vormis ja meloodias.Minnes veelgi sügavamale meie aistingutes, võib tajutav emotsionaalne suurejoonelisus olla mitte ainult tugev esteetiline kogemus, vaid algus võimsale sisemisele ärkamisele, kus tõstab pead uus arusaamine maailmast ja tõelisest minast. 

Estas Tonne on Venemaal sündinud kitarrivirtuoos, kelle elus alates lapsest saati on kõrvu kostnud sõna 'Eesti'. Vanaisalt kuuldud lugude põhjal on nende pere esivanemad just Eestimaalt pärit ning aastaid rännanud maailma ühest otsast teise tõmbas midagi tugevalt ikka ja jälle Eesti poole kuniks 2015 ta siia mõneks ajaks end avastama jäi ning nüüdseks ikka ja jälle naaseb.

Ta alustas kitarrimänguga juba 8-aastaselt ja oma tänavamuusiku karjääriga selle sajandi alguses. Tema leivanumbriks oli mängida igas innas üks õhtu ja ta andis aastaid iga päev kontserte, milles peitub ilmselt ka tema edu saladus. Estas on öelnud: “Ma otsustasin, et ei pane kitarri enne käest, kuni ma suudan kitarrikeeltega liigutada inimeste kõige sügavamaid hingesügavusi!” Seda kunsti valdab ta jäägitult.

Piletid eelmüügist:

Hinnale lisandub Ticketbest teenustasu

Lisainfo:Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava