Ajalooline tantsufantaasia „Talveunelm suvelossis“ (vene keeles)

Ajalooline tantsufantaasia „Talveunelm suvelossis“ (vene keeles)

Ajalooline tantsufantaasia „Talveunelm suvelossis“. Etendused toimuvad Kadrioru lossi peasaalis.

Lavastus „Talveunelm suvelossis“ annab vaatajatele võimaluse rännata ajas ning kogeda 19. sajandi muinasjutulisena tunduvat elu ning tutvuda tolleaegsete kommete, eluviisi ja etiketiga. Lavastuse põhitegelasteks on kolm kunstiteost Kadrioru kunstimuuseumi ekspositsioonist, kolme tsaar Nikolai I tütre – suurvürstinnade Aleksandra, Olga ja Maria portreed. Läbi näitemängu, tantsu ja muusika tuuakse vaatajate ette „elavad pildid“ suurvürstinnade suvepuhkuse elust, kus me näeme noori õukonnadaame tavapärastes situatsioonides: tee joomine, nukudega mängimine, ujumaskäimine, külaliste vastuvõtmine, eesti rahvapeo külastamine ning balliks ettevalmistamine.

Tänapäeva inimese jaoks tuttavad situatsioonid on loodud klassikalise balleti ning elava muusika abil, andes edasi 19. sajandi elustiili ja vaimsust. Lavastuse ajalooliseks allikaks on suurvürstinna Olga Nikolajevna mälestused „Noorusaja unenägu“, tekstidena on kasutatud katkeid A. Puškini poeemist „Jevgeni Onegin“. Iga etendus kulmineerub interaktiivse üllatusega kuhu on kaasatud nii esinejad, kui ka vaatajad.

Lavastuse loominguline meeskond:

Lisainfo:

Piletiinfo:Arvustused

Maie 08.01.2018
Kaunis ja mitmekülgne esitus! Tore, et oli hästi emotsionaalselt esitatud, laste kaasaelamine oli vahva. Sai väga lähedalt näha artiste, see oli hea emotsionaalse sideme loomiseks esinejate ja publiku vahel. Ka poloneesi õppimine oli tore!
Airi 07.01.2018
Kaunis ja terviklik etendus, mis kandis meid aegade taha ja näitas meile Kadrioru lossi ja selle elanikke. Tantsijad olid suurepärased. Suur rõõm on näha head balletti! Aitäh M. Agule, kes kõik tervikuks kokku liitis. Suurepärane oli maalide ja suurvürstinnade - baleriinide sidumine üheks! Poloneesi õppimine oli samuti imeline. Aitäh!

Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava