Fantasmagoria imed

Fantasmagoria imed

Esimest korda Tallinnas! Spectacular illusioon näitab kogu perele. Universaalne keeleprogramm! 

Täielik sukeldumine fantastilises maagia- ja maagimaailmas - Peterburi Roman Borschi parim illusionist ja tema meeskond täna õhtul teevad võimatut! 

Rooma Borsš - illusionistide mustkunstnik läks kaugemale tsirkuse areenist: ta pani lavalefektid Peterburi Alexandrinski ja Mariinski teatrisse, grupp “Tee kahele",osales suurtes tsirkustes,kasutab suurt kolleegide austust ja vaatajad armastasavad tema huumorit ja elav teatrilisust. 

Фантасмагория чудес. 10.03.2019 Eesti keel from Studio "Illuzion" on Vimeo.

Teda ei aja segamini ühegi teise mustkunstnikuga.Aga samal ajal enamik tema kolleegidest sarnaneb Copperfieldi diskonteeritud versiooniga, leidis Borsch oma stiili - üheksateistkümnenda sajandi moodi (silindri, sabakattega, sigari) kujutise ning iga fookus muutub mini-jõudluseks. 

Selles näituses näevad vaatajad nii klassikalisi kui ka algseid numbreid, mille on loonud võlur ja mustkunstnik. Veneetsia karneval, Vene mess ja tsirkuse tsirkus - see kõik saab olema täna õhtul. Roman Borsch ja tema meeskond ootavad teid üllatamiseks! 

Roman Borsch sündis Peterburis. 9-aastaselt sai ta huvi maagia vastu ja õppis klassikalist manipuleerimist kuulsa venekeeskirja Aleksander Ilyini patrooniks. 1990, 1991 ja 1993 võitsid Venemaa ja Ukraina (nooremena) võlurid ja illusionistid, samuti popkunstnike festivalil. Ta õppis Peterburis Teatrikunsti Akadeemias A.S. Sonin (vanima vene tsirkuse Ciniselli direktor). 

Alates 2000. aastast on aktiivne turismitegevus. Jamaica, Lõuna-Korea, Austria, Soome, Venemaa, Portugal. Televisioonikonkursi "Rahvusvaheline huumorifestival ja popkunst" Moskva-Jalta-Transit võitja. " Soome Avatud Meistrivõistluste Grand Prix Vene Illusionistide Liidu trikkides ja võistlustel. Projekti „Venemaa parimad illusionistid” alaline osaleja.Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava