Go Narva! Uma2rman, Чиж & Со., Terminaator, Леприконсы, Avenue

Go Narva! Uma2rman, Чиж & Со., Terminaator, Леприконсы, Avenue

“GO NARVA!“ on ühepäevane festival eelseisva taasiseseisvumispäeva puhul. Festivali eesmärk on kutsuda kokku külastajaid nii Ida-Virumaalt kui ka mujalt Eestist Narva, mis on viimasel ajal sattunud ülejäänud Eesti huviorbiiti. Narva on kutsuv ja huvitav, kus on aktiivne kultuurielu, ning tähelepanuväärsed mäletussambad ja uued rajatised. Siin on hea infrastruktuur, mis tõmbab ligi turiste kogu Eestist.
Go Narva – edasi Narva, tule Narva, vii Narva edasi, tutvu Narvaga!

Festival ei kanna poliitilist hõngu, vastupidi festival on loodud eelseisvaks pidupäevaks ja puhkepäevaks, mida tähistab terve Eesti. Festivalil astuvad ülesse nii eesti kui ka vene artistid ja muusikud ning festivali ennast võib pidada nö „sõpruse sillaks“, arvestades ürituse asukohta. Üritust külastavad nii Eesti kui Vene rahva esindajad ning see ongi ürituse eesmärk – unustada kahe rahva vahel olev eraldatus. Oleme вместе! Go NARVA!

Laval astuvad ülesse:

UMA2RMAN – bänd, mis ei vaja erilist tutvustamist, juba maast-madalast tuntakse ja armastatakse neid. Esmakordselt Narvas!

CHIZH & Co. - avalikult armastatud ja igavesti noored, neid kohtab pidevalt laval mitte ainult Venemaal kui ka mujal maailmas, nüüd ka üle pika aja ka Narvas.Eesti lava legendid, tõelised rokkstaarid, kes esitavad eranditult lugusid eesti keeles – TERMINAATOR.Valgevenemaa legendaarne ja armastatud pop-punk bänd LEPRIKONSY.Narva kohalik, paljutõotav, professionaalne ja oma tuntuse igati välja teeninud bänd – AVENUE.

Peterburi esteetiline rokk-bänd – POLJUSA. Oma valdkonna intellektuaalsed tegijad, sõna ja meloodia meistrid.Üritus on suurepärane võimalus nautida kogu perega suvist õhtupoolikut, kus leiab lastele atrakstioone ja meelelahutust ning erinevat sööki ja jooki. Esmaklassiline heli ja valgushow. Ja kõik see, kodus, siin Narvas. Neile, kes pole ammu või pole üldse külastanud parimat linna, me ütleme – Go Narva! Tere tulemast!

Piletiinfo:

Lisainfo:Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava