MIDNIGHT OPERA

MIDNIGHT OPERA

26. novembril kl 19:00 – Estonia Kontserdisaal

Studio Illusion esitleb unikaalset ooperiprojekti – „Midnight Opera“ sümfooniaorkestri Tauria saatel, mida juhendab maestro Mihhail Golikov. Show toimub inglise ja itaalia keeles.

„Midnight Opera“ – see on käegakatsutav teater, interaktiivne ooper, milles iga vaataja võib igal hetkel olla kaasatud muusikalisse teatraalsesse tegevusse. Ühildades kõrge professionaalse vokaalse meisterlikku ja iroonilise vaatenurga ooperile on solistid loonud oma tavapäratu, kuid väga kaasahaarava žanri – popooperi.

Mariinski teatri solistid laulavad otse vaatajate ees, lõhkudes kõik ooperi stereotüübid ning muutes klassikaliste teoste ettekanded unustamatuks kaasahaaravaks show’ks. Ettekandmisele tulevad aariad, duetid ja stseenid populaarsetest P. Tšaikovski, G. Bizet, G. Puccini, W.A. Mozarti ja G. Verdi ooperid.

„MIDNIGHT OPERA“ pole kontsert klaveri ääres! See on üks värvikas muusikaline ja teatraalne tegevus, kuhu on kaasatud kõik kohal viibijad!

Kontserdil osalevad Mariinski teatri solistid: Lev Elgardt, Dmitriy Koleushko ja Anastasiya Maksimova, Veronika Segienya.

Tauria sümfooniaorkester on Peterburi üks kõige populaarsemaid kollektiive, mille repertuaari kuuluvad nii klassikalised teosed kui ka maailma popmuusika teosed. Tänu esituse kõrgele tasemele on kollektiivil ulatuslik külalistegevus Venemaal ja kogu maailmas, nad annavad kontserte kõige prestiižsemates saalides Austrias, Saksamaal, Hispaanias, Itaalias, Hollandis, Venemaal, Prantsusmaal, Hiinas.

MIKHAIL GOLIKOV on Tauria sümfooniaorkestri kunstiline juht ja peadirigent. Tavapäratu isiksus, julge eksperimenteerija, kellele on omane kõrge professionaalsus. Tema loomingulisus ja emotsionaalne esitus ei jäta külmaks tuntud teaduse- ja kultuuritegelasi: Žoress Alfjorov, Irina Bogacheva, Lyudmila Verbitsaya, Elena Obrazcova, Sergey Slonimskiy, Igor Butman, Francis Goya, Michel Legrand, Edvin Marton ja paljud teised.

Etendus kestab kaks tundi koos ühe vaheajaga.Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
  1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
  2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
  3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava