Yakobson model studio & Marina Russiyan esitavad: " Jazz modern Kadriorus''

Yakobson model studio & Marina Russiyan esitavad: " Jazz modern Kadriorus''

 • Kokkuvõte
  9 november, laupäev, kell 19:00
  20 EUR
  Soovitatav vanus 6+
 • Silte

  Enne sulgemist müük
  46
  päeva
  12
  tundide
  46
  minutit

Yakobson model studio & Marina Russiyan esitavad: "Jazz- modern Kadriorus'' / 09 novembril kell 19:00Marina Russiyan on rõivaste disainer ja stilist, kes töötab jazz-modern või teisisõnu art deco või Gatsby või Puare stiilis. Marina alustas alles hiljuti enda loomingulist tegutsemist Eestis, kuid juba võitis klassikalise ilu hindajate poolehoiu. See sai võimalikuks tänu ta õele Jekaterinale, kes on modell ja selle projekti loominguline muusa. Antud kollektsioonis esitatakse üle 40 näidise Marina ja Jekaterina Russyani kollektsioonist, mis koosneb riietest 1930-1990 aastatest ja isiklikest Marina arendustöödest.

Svetlana Yakobson on püüdnud terve oma elu loominguga tegeleda ja unistusi ellu viia. Kui tütar Diana, keda paljud disainerid ja fotograafid peavad klassikalise ilu etaloniks, kasvas suuremaks, oli modellistuudio avamine vaid aja küsimus.

----------------

Гала "Jazz- modern в Кадриорге" / 09 ноября, 19.00 / Jakobson model studio & Marina Russiyan

Открытие модельного агенства и шоу – показ коллекции винтажной и дизайнерской одежды от Марины и Кати Руссиян
Марина Руссиян – дизайнер и стилист одежды в стиле джаз- модерн, или арт деко, или Гэтсби, или Пуаре.

Марина не так давно начала свою творческую деятельность в Эстонии, но уже завоевала интерес и благосклонность любителей классической красоты, благодаря своей сестре Екатерине, являющейся моделью и творческой музой проекта. В данной коллекции будет представлено более 40 образов из коллекции Марины и Кати Руссиян, состоящей из одежды 1930-1990 годов, и собственных разработок Марины.

Светлана Якобсон всю жизнь стремилась заниматься творчеством и исполнять мечты. Когда подрасла дочь Диана, которую многие фотографы и дизайнеры считают эталоном классической красоты, открытие модельной студии было вопросом времени.Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
 1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
 2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
 3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava