«Chagall: eraldikoos»

«Chagall: eraldikoos»

 • Kokkuvõte
  6 aprill, reede, kell 11:00
  8 - 25 EUR
  Soovitatav vanus 6+
 • Silte

  Enne sulgemist müük
  19
  päeva
  13
  tundide
  53
  minutit

Goltsman Ballett kutsub vaatajaid Marc Chagalli maailma

Juba 13. novembril esietendub Tallinnas KUMU auditooriumis Goltsman Balleti uus tantsulavastus "Chagall: eraldikoos", milles põimuvad omavahel kokku Markus Robami ja Simon Goltsmani autorimuusika, Külli Mariste videokujundus, Nukufilmi Lastestuudio õpilaste poolt loodud animatsioon, moekunstniku Triinu Pungitsi kostüümid ja Maria Goltsmani koreograafia, mis on kõik Marc Chagalli loomingust inspireeritud. Laval peategelasi kehastavad Silver Soorsk, Polina Žukova-Lazartšuk, Sonja Liis Kaara ja Maria Goltsman.

Vaatajal on võimalus sukelduda kuulsa maalikunstniku Marc Chagalli (1887-1985) maailma, mille tõlgib tantsukeelde koreograaf Maria Goltsman: “Lavastuse loomisel inspireerib mind Marc Chagalli võime keerata maailma pea peale, siin ei ole reegleid, juhtuda võib kõike ning teekonna käik on ette teadmata. Absurdsus ja naiivsus ühelt poolt ning sürrealism ja müstika teiselt. Levitatsioon on Marc Chagalli loomingu peamiseks võtmeks, armastus Bella vastu - peamiseks impulsiks. Oma lavastuses ühendan neid kahte videokunsti, muusika ja liikumise abil. Elu kui jalustukäik õhus. Iga vaataja on vaba lennata korraks sellest maailmast ära koos meie tegelastega”.

siin elab naine, ta on üksik, ta otsib oma õnne....
seal elab üks mees, ta on karismaatiline, elurõõmus...
seinal ripub maal... mees ja naine... kell... sinine tiib...
maal kui aken, kui uks uuteks kohtumisteks
nad ei kohtu siin ja praegu, kuid neil on olemas teine dimentsioon, paralleelus....

Täname: Eesti Kultuurkapital, Goltsman Therapy, Jevi, Thunia Studio, KUMU Kunstimuuseum, Eesti Vabaõhumuuseum, Nukufilmi Lastestuudio, Tet&Fur

PILETID AINULT EELMÜÜGIL!Arvustused

Наталья 10.12.2017
Восхищена! Удивительное сочетание танца, эмоций и воспроизведение мыли на экране. Супер! Есть что вспомнить и о чем задуматься. Огромное спасибо!
Maria 10.12.2017
Очень понравилось!

Valige sobiv pilet ja/või koht

Kinnita valik
 1. Müügiks ettenähtud kohad on märgitud värviga vastavalt hinna kategooriale;
 2. Lisainfo saamiseks viige hiirekursor soovitud kohale;
 3. Piletite arv ühes tellimuses ei saa ületada 20;
Laadimine kava...
Laadimine kava