Privaatsuspoliitika tingimused

Ticket Best Eesti kogub isikuandmeid minimaalselt piletiostutehingu haldamiseks ning vastavalt klienditeeninduses tekkivatele vajadustele. Ticket Best Eesti hoolitseb isikuandmete privaatse töötlemise ja turvalise säilitamise eest. Edastame isikuandmeid ainult kas volitatud töötlejatele või tulenevalt seadustest riigiasutustele. Piletivahendusteenuse osutamisel küsib Ticket Best Eesti kliendilt tehinguks vajalikke isikuandmeid, mis võivad olla:

Ticket Best Eesti kodulehe kaudu saab klient end kasutajaks registreerida ning sellise registreerumise kaudu annab ta Ticket Best Eestile järgmised andmed:

Kliendiandmetega on Ticket Best Eestis seotud ka kliendi:

Kõik Ticket Best Eesti netipoe külastajad võivad liituda uudiskirja tellijaks, mille puhul küsime ainult külastaja e-posti aadressi.

Alla 14 aastased lapsed

Ticket Best Eesti netipood on avalikult nähtav ja kasutatav kõigile külastajatele. Eeldame, et alla 14 aastased lapsed on andnud nõusoleku oma isikuandmeid töödelda ning pileteid osta hooldaja nõusolekul. Hooldajate loata meile jagatud alla 14 aastaste laste isikuandmed kustutatakse, kui selline juhtum on Ticket Best Eestile teatavaks tulnud.

Eriliigilised (delikaatsed) isikuandmed

Piletimaailm ei kogu eriliigilisi isikuandmeid kliendi soo, tervise, maailmavaate, jne kohta.

Andmete hoidmise aeg ning asukoht

Kõiki andmeid kliendi ja kliendi tehingute kohta hoitakse kuni 7 aastat, vastavalt raamatupidamisnõuetele. Kui klient ei ole selle aja jooksul teinud uusi tehinguid, siis kliendiandmed kustutatakse 7 aasta möödudes.

Isikuandmeid salvestavad ning töötlevad serverid paiknevad Eesti Tallinnas.

Küpsised ja logid

Ticket Best Eesti netipoe teenuste sujuvaks pruukimiseks tarvitame kasutajasessiooni ja keele-eelistuste meelespidamiseks netibrauseris küpsiseid (cookies). Kasutajasessiooni ja keele-eelistusi meelespidavad küpsised eemaldatakse netibrauseri sulgedes.

Süsteemsetes logides on kirjas netipoe külastajate tegevustest tekkivad tehnilised andmed, milleks võivad olla olla päringutega saadetud info, päringu teostamise aeg, päringu teostaja IP aadress, päringu õnnestumise/ebaõnnestumise asjaolud ning kasutajasessiooni identifikaator.

Netipoe täiustamise eesmärgil võime kasutusprobleemide ja kitsaskohtade selgitamiseks aeg-ajalt visuaalsel kujul salvestada ja analüüsida netipoe külastajate tegevusi netipoe kasutamisel, kasutades kolmanda osapoole teenuseid nagu Smartlook ja Google Analytics.

Isikuandmete töötlemise eesmärgid

Ticket Best Eesti töötleb isikuandmeid:

Sujuva klienditeeninduse korraldamiseks ning lepinguliste kohustuste täitmiseks:

Sinu õigused

Õigus nõusolek andmete töötlemiseks tagasi võtta

Kui juba oled lubanud Ticket Best Eestil oma isikuandmeid töödelda, siis on sul õigus oma nõusolek tagasi võtta. Nõusolekut tagasi võtta saab:

Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne tagasivõtmist nõusoleku alusel toimunud töötlemise seaduslikkust.

Õigus oma andmete kustutamiseks

Sul on õigus nõuda Ticket Best Eestilt oma isikuandmete kustutamist, avaldades selleks soovi e-posti teel. Raamatupidamisnõuete tõttu ei saa me kustutada juba toimunud tehinguid, mistõttu saame kustutada ainult need isikuandmed, mille vanus ületab 7 aastat.

Õigus andmete korrastamiseks

Kui oled märganud ebatäpsusi Ticket Best Eestis töödeldavates enda kohta käivates andmetes, siis on sul õigus nõuda andmete korrastamist. Saad seda nõuda Ticket Best Eestilt e-posti teel. Kui oled netipoes registreerunud kasutajaks, siis saad osasid andmeid muuta ka ise netipoes alajaotuses “Minu andmed”.

Andmete töötlejad

Andmete vastutav töötleja

Ticket Best Eestis kasutatavate isikuandmete vastutav töötleja on OÜ Mandarin Production.

Volitatud töötlejad

Piletimaailm on volitanud isikuandmeid töötlema oma müügivõrgus tegutsevaid etendusasutusi ja müügipunkte.

Volitatud töötajatel on ligipääs kõikidele kliendiandmetele.