Korraldajale:

Ticket Best Eesti süsteem on kõrgtehnoloogiline on-line lahendus asutustele ja ürituste korraldajatele, kelle tegevus on seotud piletite levitamisega spordi-, kultuuri-, meelelahutus- ja teistele üritustele. Meil on hea meel pakkuda korraldajatele mugavaid, paindlikke ja eelkõige tulusaid koostöölahendusi. 

             

           

 

TICKET BEST EESTI ON-LINE SÜSTEEM SISALDAB:

1. Kasutusmugavus: Ürituste korraldajatele pakume lihtsalt kasutatavat isiklikku müügikeskkonda, kus on võimalik reaalajas 24/7 kontrollida müüke ning hallata enda üritusi: piletite müüki väljapanek ja hindade reguleerimine, automaatne dokumentatsiooni vormistamine ning finants- ja turundusalase analüüsi jälgimine.

 

                       

 

2. Isiklik ruum: Süsteem on kiiresti integreeruv olemasoleva veebilehe sisse (olgu see teater, muuseum või kontserdihall) ning samuti sotsiaalvõrgustiku gruppi (widget) ja müügikassadesse. See võimaldab ostjatele koheselt liikuda konkreetsele ürituse toimumiskohale.

 

 

3. Juurdepääsu kontroll: Süsteem võimaldab triipkoodi kontrollimist, takistab topelt läbipääsu katseid, toimib side katkemisel ja koostab aruandeid läbipääsu kohta reaalajas.

 

 

                          

 

4. Müügi alguse kiirus: Võimaldab koheselt alustada müüki ja mitte raisata aega süsteemi arendamisele ja ettevalmistusele. Võimas funktsionaalsus võimaldab pidevalt näha müükide ülevaadet ning hinnata finants- ja turundussuhteid piletite ostjatega. Pakume ligipääsu süsteemile oma ürituste haldamiseks ja erinevate müügiaruannete vaatamiseks onlain režiimis 24/7 ilma päringu ooteajata.

          

5. Reklaamitasu Ticket Best Eesti infokanalite kaudu0 €: Lähtematerjalist üritust tutvustava info elektroonilises formaadis sisestamine TBE reklaamikanalite võrku: Instagram (eesti keeles ja vene keeles), Facebook (eesti ja vene keeles). Saadetakse TBE andmebaasi kogutud klientide meiliaadressidele.

 

          


6. Ticket Best Eesti vahendustasu võib olla vahemikus 0% kuni 5,5%: Kõik lepingulised ja ärilised aspektid on kokkuleppelised, sest need sõltuvad müüdavate piletite mahust. Oleme kindlad, et saame teha teile hea % hinnapakkumise!
 

7. Oleme alati valmis aitama uusi partnereid ja teeme hea meelega koostööd igas valdkonnas: