Tellimuse reeglid:

Pane tähele, et vormistades tellimuse sõlmid lepingu piletiostuga seotud teenuste osutamise kohta AVALIKUS PAKKUMISES sätestatud tingimustel. Leping loetakse sõlmituks Ostja poolt tellimuse teostamisel.

Tellimuse eest tasumise viisid:

Ostjal on õigus teostada makse alljärgnevatel viisidel:

a) Maksmine sularahas müügikohas - Müügikassades,

b) Sularahata arveldus – pangakaardiga (krediit- või deebetkaart) maksmine (aktsepteeritud on järgmiste maksesüsteemide kaardid: Visa, MasterCard). Pärast tellimuse vormistamist avaneb turvaaken maksete töötlemise lehega, kus pead sisestama oma pangakaardi andmed.

Kõik tehingud pangakaartidega toimuvad kooskõlas VISA International, MasterCard ja teiste maksesüsteemide nõudmistega. Teabe edastamisel kasutatakse veebimaksetele kohalduvad turvalisuse tehnoloogiad ja andmetöötlus toimub töötlemiskeskuse turvalisel kõrgtehnoloogilisel serveril.

Veebimaksete turvalisus:

Tellimuse maksmisel veebi kaudu toimub andmete sisestamine ja makse töötlemine pankade e-maksete süsteemi lehel. Maksesüsteem tagab seda, et kliendi konfidentsiaalsed andmed ei sattu veebipoodi ja nende töötlus on täielikult kaitstud ning kliendi isiku- ja pangakonto andmed ei saa avaldatud kolmandale isikule.

Tellimuse saamise viisid:

E-pilet – e-pileti eest tasumine teostatakse üksnes pangaülekandega valitud maksesüsteemi abil. Pärast

tellimise eest tasumist saadetakse makstud piletid tellimuse vormistamisel määratletud e-posti aadressile. Täpne informatsioon E-PILETI kohta.

NB! Pärast makse teostamist enda pangas kindlasti vajuta nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“!

Ürituse külastamisel peab olema kaasas väljatrükitud e-pilet. Kahtluse korral e-pileti ehtsuses on turvameeskonna liikmel õigus sooritada kontrollkõne mobiiltelefoni numbrile, mille sisestas klient pileti ostmisel. Antud turvameetmeid kasutatakse piletitega võimaliku pettuse vältimiseks

Teenuste maksumus:

Piletite eest tasumisel lisandub Piletite nominaalväärtusele Teenustasu, ehk Ostjalt võetav raha Pileti realiseerimisel Vahendaja poolt osutatavate (a) Piletite broneeringu, vormistamise, moodustamise ja realiseerimise teenuste eest, ning samuti (b) Ürituste ärajäämise, asendamise või edasilükkamise teenuste eest. Teenustasu võetakse samuti (с) Ticket Best Eesti teenuste kvaliteedi hoidmiseks ja parandamiseks.

Broneeringu kehtivus:

Broneering Ostjapoolse makse ooterežiimis saab automaatselt tühistatud kui seda ei maksta 30 minuti jooksul e-pileti ostmisel.

Piletite tagastus:

a) ülekanne Ostja pangakontole 30 (kolmekümne) päeva jooksul. Raha tagastust saab teostada ainult isikule kes on otseselt maksnud Pileti nominaalväärtuse, st pangaarvele kust makse on tehtud.

b) raha saamiseks Müügipunktides kohustub Ostja esitama tagastatava Pileti originaali.

Täpsem teave on sätestatud AVALIKUS PAKKUMISES.