Club Factory

Club Factory

Harjumaa, Tallinn, Madara tn 22A, 10613


Club Factory on meeletute pidude maaletooja

Tööpäev- või nädal on läbi ja tahate kogunenud pinged kuhugi maandada, kuid tekib küsimus: kuhu sammud seada või auto esituled suunata? Kui teete valiku uudse ööklubi Factory kasuks, pole pettumust küll vaja karta. Teis ärkav peoloom võib küsida: mis koht see on, kas mingi tehas või? Jah, sest kui keegi ütleb: “Läheme tehasesse pidu panema!”, ei pruugi tegu olla naljaga, vaid karm klubiõhtute asjatundja on sihikule võtnud kummi- ja mänguasjade tehase vana hoone Madara tänaval, mis pakub juba aastaid melu lõbutsejatele ja kunstirahvale.

Hingusele läinud tööstushooned on meelelahutusmaailmas kuumimateks möllupaikadeks ja nii on ka Polümeeri vana industriaalne kest varjanud mitmeid tantsupalavikust õhkavaid ööklubisid. Proletariaadi leivateenimiskoha karmi õhustiku, glamuuri ja elujaatava pidutsemisega ühte kooslusesse sidunud meelelahutuskohad Club von Überblingen ja ÜberClub on nüüd vastuolulise paiga üle andnud Tehasele ehk ööklubile Factory, mis meelitab kõrvupaitavate ja sageli neid lukustavate rütmidega. Detsembris täitub Factoryl juba aastake positiivse ja iseolemisest mõnu tundva elulaadi süstimisest ning tõus on täistuuridel edasi.

Factorys ootab igati ööklubilik sisu ja vorm kaasaegse valgustuse ja interjöörilahendustega, kuid kohtab ka kunagisele tehasele viitavaid efektseid tööstuslikke elemente. Suured pinnad annavad võimaluse teha suuri asju ning korraldada mastaapseid üritusi. Ennekõike paneb klubis aga tohutu hulk jalapaare tantsupõranda vibreerima. Club Factory on Tallinnas suuruselt üks enim peoloomi mahutav kontserdipaiku, mille seinte vahele mahub õõtsuma sadu inimesi.

Klubi prioriteet ei ole üksnes ööklubistaatus, vaid pigem “concert venue”, kontserdipaik, kus promootorid, asjalikud muusika ja meelelahutuse pakkujad, saaksid korraldada kontserte, etendusi, pidusid jm. Lõbutsema võivad tulla igas vanuses inimesed. Üritusi pakutakse kõige noorematelegi peohakatistele – novembris väisab klubi teismeliste neidude iidol Isaac Elliot, keda on nimetatud uueks Justin Bieberiks. Venekeelse popmuusika austajad saavad Factorys kohtuda slaavi temperamendist tulvil energiliste vene bändidega.

Vähem kui aastajagu lõbutsejaid pöördesse ajanud Factory on ära teinud hulga erinevaid klubimuusikaüritusi. Selles on kõlanud vene bändide pakutud meloodiad ning oma sarmi näidanud ka X-factori võitja, kuningliku nimega James Arthur Inglismaalt. Elektroonilise tantsumuusika tipud Markus Schulz, Gareth Emery, Grind’i kutsel klubi väisanud Noisia – need on nimed, mis juba Factorys ülesastunute nimistus. Ootamas on kohtumised tegijatega nagu Silentium Empire ja Broken Tempo.

Paljude lemmikuks kujunenud Club Factory ei pea enam esinejate leidmiseks palehigis telefoninuppe klõbistama ega e-kirju toksima, sest artistid ja promootorid leiavad klubi meelelahutusmaastikul juba ise üles.

Uus hooaeg on toomas palju erilist, kuid suurimad plaanid peitugu veel üllatuste varudes.

Kui soovid kogeda tõelist, paljudest filmi- ja videoklippidest nähtud ööklubide melu, siis leiad selle Factoryst!

Asukoht
Madara 22a, Tallinn

Kontakt
info@factorytallinn.com

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused