Trattoria Massimo

Trattoria Massimo

Maakri 25, Tallinn


Modernne Euroopa köök otse kesklinnas

Massimo avas uksed aastal 2011, mil seda esitleti kui suurimat trattoriat Eestis koos rikkaliku itaaliapärase toidu- ning veinivalikuga. Ajapikku on aga Massimost saanud koht, kus jätkuvalt kohtab vana head tuttavat Itaalia külalislahkust ning hubast atmosfääri, kuid menüüvalik on rohkem keskendud modernsele köögile, pakkudes maitseid igast Euroopa nurgast.

20nda sajandi alguses rajatud hoones, mis algupäraselt kuulus paberivabriku kompleksi, on säilitatud esialgsed paekivi- ja tellisseinad ning kõrged punasest tellistest võlvlaed. Massimo restoranisaal on väga suure mahutavusega ja seega on meile külla oodatud igas suuruses seltskonnad. Hubased boksid ja lauad koos mõnusa elava kaminatulega loovad ideaalse atmosfääri sõpradega kokkusaamiseks või miks mitte romantiliseks õhtusöögiks kahele. Lisaks kostitame igal reedel külalisi elava muusikaga nii kohalikelt kui välismaistelt esitajatelt.

Oleme väga hea koht ürituste korraldamiseks, olgu siis inimeste arv 30 või 300. Lisaks eelmainitud suurele restoranisaalile asub meie maja teisel korrusel lisaruum, mida saab vajadusel kasutada backstage´ina, teise restoranisaalina, seminariruumina, peosaalina, pokkeriruumina …Võimalused on lõputud. Meie juures on olemas heli- ja valgustehnika ning ühes lavaga loovad need eeldused kontsertideks, presentatsioonideks, show’deks jne. Alates 2014. aasta maist avame suure välisterrassi, mis annab võimaluse vabaõhuüritusteks. Ürituste korraldamisel on suurimaks abiks Massimo partner Jahh Catering OÜ, kes hoolitseb selle eest, et kõik peolauad oleksid rikkalikult kaetud.

Arvustused

Võite jätta siia oma arvustuse.
See aitab teisi vaatajaid kõige huvitavamate kontsertide ja etenduste valikul.
Lisada esimese arvustuse?

Tasub külastada

Trattoria Massimo
Maakri 25, Tallinn

Meie sündmused lähipäevil

Kahjuks, lähitulevikus ei ole ühtegi üritust müügis, kuid need kindlasti lisanduvad hiljem...
Populaarsed üritused

Aleksander Martsinkevitš. Vene mustlase saade.
10
november
19:00 P.
22 - 40
Kontsert ja muusika
Osta pilet
Alice Imedemaal
16
oktoober
11:00 K.
12 - 45
Kogupere
Osta pilet
Rock Piter Tallinnas
25
oktoober
19:00 R.
Kontsert ja muusika
Osta pilet